Ο Πέτρος Λαγούτης σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση: «Η σχέση με τα παιδιά μου ήταν το μόνο που δεν τζόγαρα»

19:00 - 02/03/2024

Καλεσμένος του Τάσου Ιορδανίδη βρέθηκε ο Πέτρος Λαγούτης, το απόγευμα του Σαββάτου, στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μπαμπα-δες» στην ΕΡΤ. Μέσα […] The post Ο Πέτρος Λαγούτης σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση: «Η σχέση με τα παιδιά μου ήταν το μόνο που δεν τζόγαρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Λαγούτης: Η σχέση με τα παιδιά μου ήταν το μόνο που δεν τζόγαρα

Καλεσμένος του Τάσου Ιορδανίδη βρέθηκε ο Πέτρος Λαγούτης, το απόγευμα του Σαββάτου, στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μπαμπα-δες» στην ΕΡΤ. Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στην μάχη της απεξάρτησης που έδωσε για τον εθισμό που είχε στον τζόγο. Πιο συγκεκριμένα, ο Πέτρος Λαγούτης εξομολογήθηκε πως «όπως όλοι οι εθισμοί είναι και αυτός ένας ο οποίος σιγά σιγά σε τρώει. Σε τρώει από μέσα και ο συγκεκριμένος εθισμός έχει την παγίδα ότι δεν φαίνεσαι από την αρχή. Ένας αλκοολικός, ένας ναρκομανής φαίνεται στον περίγυρω και ίσως αυτό μερικές φορές να τον κάνει να σωθεί και πιο γρήγορα. Ο συγκεκριμένος εθισμός έχει την παγίδα ότι μπορείς να κρύβεσ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Λαγούτης σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση: “Η σχέση με τα παιδιά μου ήταν το μόνο που δεν τζόγαρα”

Καλεσμένος του Τάσου Ιορδανίδη βρέθηκε ο Πέτρος Λαγούτης, το απόγευμα του Σαββάτου, στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μπαμπα-δες» στην ΕΡΤ. Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στην μάχη της απεξάρτησης που έδωσε για τον εθισμό που είχε στον τζόγο. Πιο συγκεκριμένα, ο Πέτρος Λαγούτης εξομολογήθηκε πως «όπως όλοι οι εθισμοί είναι και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»