Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν ολοκληρώθηκε η συνεργασία με την ΕΡΤ»

01:00 - 03/03/2024

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε η Ανθή Σαλαγκούδη στην κάμερα της εκπομπής «I love Σου Κου» και τον δημοσιογράφο […] The post Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν ολοκληρώθηκε η συνεργασία με την ΕΡΤ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν έφυγα από την ΕΡΤ»

Πάρα πολύ άσχημη χαρακτήρισε την εμπειρία της συνεργασίας της με την ΕΡΤ η Ανθή Σαλαγκούδη, δηλώνοντας ότι τις πρώτες ημέρες μετά την αποχώρησή της δεχόταν απειλές. «Την αγαπούσα πάρα πολύ την ΕΡΤ πριν να δουλέψω σε αυτήν αλλά η εμπειρία μου ήταν πάρα πολύ άσχημη. Τώρα, δεν μπορώ να πω ότι δεν θα ξανασυνεργαζόμουν ποτέ, ... Περισσότερα To άρθρο Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν έφυγα από την ΕΡΤ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν ολοκληρώθηκε η συνεργασία με την ΕΡΤ»

Η Ανθή Σαλαγκούδη έδωσε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «I love Σου Κου». Μεταξύ άλλων, η όμορφη δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για την απόφαση να βρεθεί στο Survivor και την δύσκολη συνεργασία που βίωσε στη δημόσια τηλεόραση. Ειδικότερα, η Ανθή Σαλαγκούδη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ο κύκλος του Survivor έχει κλείσει για μένα οριστικά και αμετάκλητα. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν έφυγα από την ΕΡΤ»

Για την απόφασή της να πάρει μέρος στο Survivor αλλά και την δύσκολη περίοδο που διακόπηκε To άρθρο Ανθή Σαλαγκούδη: «Δεχόμουν απειλές όταν έφυγα από την ΕΡΤ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»