Κασσελάκης κατά Μητσοτάκη: «Έβγαλα τα χρήματα μου νόμιμα στην Αμερική, απέναντι στα τζάκια εδώ πέρα» – Βλέπει κυλιόμενες μετρήσεις που παίρνουμε τα πάνω μας και φοβάται;

21:58 - 11/03/2024

Φοβερά “καρφιά” κατά του Κυριάκου Μητσοτάκη από τον Στέφανο Κασσελάκη. Υστερα από την αναφορά του πρωθυπουργού, στο πρόσωπο του, κατά την ομιλία του στο προσυνέδριο της Νέας Δημοκρατίας στη Θεσσαλονίκη, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, Στέφανος Κασσελάκης, από τα Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής απάντησε με πολύ αιχμηρό και καυστικό τρόπο. «Μπα; Ασχολείται μαζί μου ο κ. Κυριάκος […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασσελάκης για Μητσοτάκη: «Βλέπει κυλιόμενες μετρήσεις που παίρνουμε τα πάνω μας και φοβάται;»

«Όλοι ξέρουν ότι έχω βγάλει τα χρήματα μου νόμιμα, στην Αμερική, απέναντι στα τζάκια εδώ πέρα», είπε ο Στέφανος Κασσελάκης… Το άρθρο Κασσελάκης για Μητσοτάκη: «Βλέπει κυλιόμενες μετρήσεις που παίρνουμε τα πάνω μας και φοβάται;» εμφανίστηκε πρώτα στο Documento.

Διαβάστε το στο documentonews.gr

Κασσελάκης: Όλοι ξέρουν ότι έχω βγάλει τα χρήματα μου νόμιμα, στην Αμερική, απέναντι στα τζάκια εδώ πέρα

Κασσελάκης: Όλοι ξέρουν ότι έχω βγάλει τα χρήματα μου νόμιμα, στην Αμερική, απέναντι στα τζάκια εδώ πέραvdounis Mon, 11/03/2024 - 22:17

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Η Ολυμπιακή φλόγα στη γέφυρα Ρίου – Αντιρρίου

To ηφαίστειο που εκτοξεύει χρυσό αξίας χιλιάδων ευρώ την ημέρα

24 Απριλίου του 1915: Η γενοκτονία των Αρμενίων

ΔΥΠΑ: Στις 27 Απριλίου η «Ημέρα Καριέρας» στη Θεσσαλονίκη

Στέφανος Κασσελάκης: Ποια είναι η καλύτερη συμβουλή που του έδωσε ο Τσίπρας (βίντεο)

Συναρπαστικό! Η τεχνητή νοημοσύνη «διαβάζει» τα μυστήρια του διαστήματος (βίντεο)