Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Ανεβοκατεβαίνω από τα 140 στα 150 κιλά, μου λένε “πώς έγινα έτσι σαν ελέφαντας”»

17:00 - 14/03/2024

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην «Καθημερινή» παραχώρησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, ο οποίος αναφέρθηκε στο βάρος του καθώς και στα αρνητικά σχόλια που δέχεται κατά καιρούς. Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου αποκάλυψε ότι το τελευταίο διάστημα «ανεβοκατεβαίνει» από 140 στα 150 κιλά. «Παλιά ήμουν αλλιώς. Είναι μέρες που βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη και με πειράζει το πώς […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ανεβοκατεβαίνω από τα 140 κιλά στα 150, όταν έπαιρνα χάπια είχα αυτοκτονικές τάσεις

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης και αναφέρθηκε στη μάχη του να χάσει κιλά, αλλά και στις αυτοκτονικές τάσεις που είχε στο παρελθόν. Ο γνωστός παρουσιαστής μίλησε στην «Καθημερινή» και αποκάλυψε πως στα παιδικά του χρόνια, δεν έτρωγε, με αποτέλεσμα οι γονείς του να τον «κυνηγούν» για να τον ταΐσουν και [...] Το άρθρο Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ανεβοκατεβαίνω από τα 140 κιλά στα 150, όταν έπαιρνα χάπια είχα αυτοκτονικές τάσεις εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα