Βασιλιάς Κάρολος για Κέιτ Μίντλετον: Είμαι περήφανος για το θάρρος της να μιλήσει

21:28 - 22/03/2024

Τα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ έδωσαν στη δημοσιότητα δήλωση του βασιλιά Κάρολου μετά την ανακοίνωση της Κέιτ Μίντλετον ότι πάσχει από καρκίνο και υποβάλλεται σε χημειοθεραπείες.

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζο Μπάιντεν για Κέιτ Μίντλετον: «Προσεύχομαι για την ανάρρωση της»

Σοκ στη Βρετανία και σε ολόκληρο τον κόσμο από την αποκάλυψη της Κέιτ Μίντλετον πως έχει διαγνωστεί με καρκίνο και υποβάλλεται σε προληπτική χημειοθεραπεία.

Διαβάστε το στο tovima

Βασιλιάς Κάρολος για Κέιτ Μίντλετον: "Είμαι τόσο περήφανος για το θάρρος της"

Ο βασιλιάς Κάρολος δήλωσε "τόσο περήφανος για την Κέιτ" και συμπλήρωσε πως είναι σε "στενή επαφή με την αγαπημένη του νύφη"- Ευχές και από τον Σούνακ.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Βασιλιάς Κάρολος για Κέιτ Μίντλετον: «Είμαι υπερήφανος για το θάρρος της»

Με ένα θερμό μήνυμα αναφέρθηκε ο Βασιλιάς Κάρολος στην ανακοίνωση της νύφης του Κέιτ Μίντλετον ότι έχει καρκίνο και ότι έχει ήδη αρχίσει θεραπεία.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Βασιλιάς Κάρολος για Κέιτ: «Είμαι τόσο περήφανος για το θάρρος της να μιλήσει»

Τα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ έδωσαν στη δημοσιότητα δήλωση του βασιλιά Κάρολου μετά την ανακοίνωση της Κέιτ Μίντλετον ότι πάσχει από καρκίνο και υποβάλλεται σε χημειοθεραπείες.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Η 1η δήλωση του Βασιλιά Καρόλου μετά την αποκάλυψη της Κέιτ:«Είμαι τόσο περήφανος για το θάρρος της»

Στην πρώτη του δήλωση μετά την αποκάλυψη της νύφης του Κέιτ Μίντλετον ότι πάσχει από καρκίνο και παλεύει για τη ζωή της, έκανε ο βασιλιάς Κάρολος ο οποίος επίσης αντιμετωπίζει με θάρρος την ίδια ασθένεια. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο gossip-tv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Meta: Καλύτερα των αναμενόμενων τα κέρδη στο α΄ τρίμηνο, απογοήτευσε την αγορά το guidance

Πτηνοτροφική Ιωαννίνων: Επενδύσεις 15 εκατ. ευρώ από τα Ηπειρωτικά Αυγά

Prodea: Επταετές ομολογιακό δάνειο 250 εκατ. από την Εθνική

ΟΑΣΑ: Ξεκινά δοκιμαστικά το tap and pay στα λεωφορεία – Το φθινόπωρο το έξυπνο εισιτήριο στη Θεσσαλονίκη

Φρανσουά Ανρί-Πινό: Ο CEO της Kering φαίνεται να έχει χαθεί στη μετάφραση

Τράπεζες: «Σαρώνουν» τα ομόλογα, φθηνό χρήμα 3,45 δισ. από τις αγορές