Δώρα Τσαμπάζη για τον θάνατο του Αλέξανδρο Νικολαΐδη: «Μπήκα σε αυτή τη διαδικασία λεχώνα, βρήκα τη δύναμη από τα παιδιά μου»

14:00 - 23/03/2024

Η Δώρα Τσαμπάζη βρέθηκε καλεσμένη το πρωί του Σαββάτου 23/3 στην εκπομπή του Mega «Όλα για τη ζωή μας» και μίλησε μεταξύ άλλων για τη μάχη του συζύγου της Αλέξανδρου Νικολαΐδη με τον καρκίνο από την πρώτη στιγμή της διάγνωσης μέχρι την τραγική κατάληξη και τον θάνατό του. Αρχικά, η Δώρα Τσαμπάζη είπε: «Στον άνθρωπο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Δώρα Τσαμπάζη για τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη: «Βρήκα τη δύναμη από τα παιδιά μου»

Η Δώρα Τσαμπάζη μίλησε στο MEGA για τη μάχη του συζύγου της Αλέξανδρου Νικολαΐδη με τον καρκίνο, από την πρώτη στιγμή που διαγνώστηκε μέχρι και τον θάνατό του. «Στον άνθρωπο, ο οποίος νοσεί απαγορεύεται να του πούμε “σε καταλαβαίνω”. Γιατί δεν το καταλαβαίνουμε, γιατί αν δεν το έχουμε περάσει δεν μπορούμε να το καταλάβουμε. Μπορούμε […] Το άρθρο Συγκινεί η Δώρα Τσαμπάζη για τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη: «Βρήκα τη δύναμη από τα παιδιά μου» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα