Σταματίνα Τσιμτσιλή: Καμάρωσε την κόρη της, Νάγια στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου – Φωτογραφία

13:09 - 25/03/2024

Μετά το ξέφρενο διήμερο που πέρασε στον Παρνασσό με τις φίλες της, η Σταματίνα Τσιμτσιλή επέστρεψε To άρθρο Σταματίνα Τσιμτσιλή: Καμάρωσε την κόρη της, Νάγια στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου – Φωτογραφία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή καμάρωσε την κόρη της στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου

Ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου και όλοι οι Έλληνες γιορτάζουν. Ανάμεσα σε αυτούς και η Σταματίνα Τσιμτσιλή, η οποία μετά το ξέφρενο διήμερο που πέρασε στον Παρνασσό με τις φίλες της, επέστρεψε στην πρωτεύουσα για την γιορτή της 25ης Μαρτίου. Μάλιστα, όπως αποκάλυψε η Σταματίνα Τσιμτσιλή μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Καμάρωσε την κόρη της στη θεατρική παράσταση του σχολείου της

Η Αντελίνα Βαρθακούρη παρακολούθησε την κόρη της, Λιόνα, στη θεατρική παράσταση του σχολείου της για την 25η Μαρτίου. Η γνωστή παρουσιάστρια και σύζυγος του Χάρη Βαρθακούρη δεν έκρυψε την περηφάνια της για το παιδί της. Θέλησε μάλιστα να μοιραστεί δύο φωτογραφίες της κόρης της με τους διαδικτυακούς της φίλους, τις οποίες συνόδευσε με πολύ τρυφερά […] The post Αντελίνα Βαρθακούρη: Καμάρωσε την κόρη της στη θεατρική παράσταση του σχολείου της appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»