«Μάρτυρας κατηγορίας»: Αυτοί είναι οι ηθοποιοί που θα αντικαταστήσουν Νίκο Πολυδερόπουλο και Θοδωρή Κατσαφάδο

10:09 - 27/03/2024

Όπως έγινε γνωστό τις προηγούμενες ημέρες μέσα από τη συνέντευξη που έδωσε ο ηθοποιός Θοδωρής Κατσαφάδος To άρθρο «Μάρτυρας κατηγορίας»: Αυτοί είναι οι ηθοποιοί που θα αντικαταστήσουν Νίκο Πολυδερόπουλο και Θοδωρή Κατσαφάδο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αυτοί είναι οι ηθοποιοί που θα αντικαταστήσουν Νίκο Πολυδερόπουλο και Θοδωρή Κατσαφάδο στην παράσταση «Μάρτυρας κατηγορίας»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος πριν από λίγες ημέρες σε συνέντευξή του στο Breakfast@Star αναφέρθηκε στην αποχώρησή του από την παράσταση «Μάρτυρας κατηγορίας», στην οποία πρωταγωνιστούσε με τον Νίκο Πολυδερόπουλο, ο οποίος και αυτός μένει εκτός, όπως τους ανακοινώθηκε μετά την επισημοποίηση για την δεύτερη σεζόν του θεατρικού έργου. Το πρωί της Τετάρτης 27 Μαρτίου, η Μαίρη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Μάρτυρας Κατηγορίας»: Αυτοί οι ηθοποιοί είναι επικρατέστεροι για να αντικαταστήσουν Κατσαφάδο και Πολυδερόπουλο

Πριν από λίγες ημέρες ο Θοδωρής Κατσαφάδος αποκάλυψε σε συνέντευξή του στο Breakfast@star και στην Μαίρη Αργυριάδου πως δεν θα […] The post «Μάρτυρας Κατηγορίας»: Αυτοί οι ηθοποιοί είναι επικρατέστεροι για να αντικαταστήσουν Κατσαφάδο και Πολυδερόπουλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»