Γρηγόρης Αρναούτογλου για Γιάννη Πλούταρχο: Δεν θέλω να τον δω και δεν θέλω να έρθει στην εκπομπή μου

13:46 - 28/03/2024

O παρουσιαστής δεν ξεκαθάρισε αν έκανε πλάκα ή αν μιλούσε σοβαρά

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να δω τον Γιάννη Πλούταρχο και δεν θέλω να έρθει στην εκπομπή μου»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου κατά της διάρκεια συζήτησης με τους συνεργάτες του στο ραδιόφωνο του Sfera εξέφρασε σε έντονο ύφος το παράπονό του για τον Γιάννη Πλούταρχο. Συγκεκριμένα ο Γρηγόρης Αρναούτογλου είπε ότι ο Γιάννης Πλούταρχος δεν είναι ευπρόσδεκτος στο The 2Night Show. «Να στείλω πολλά φιλιά στην οικογένεια του Γιάννη Πλούταρχου, πολύ ωραία οικογένεια, να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου για Γιάννη Πλούταρχο: «Δεν θέλω να έρθει, δικαίωμά μου δεν είναι; Δεν θέλω να τον δω, δεν θέλω να τον συναντήσω»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου και ο Γιάννης Πλούταρχος φαίνεται πως θα αργήσουν πολύ να συναντηθούν. Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου και ο Γιάννης Πλούταρχος φαίνεται πως θα αργήσουν πολύ να συναντηθούν. Ο παρουσιαστής, κατά τη διάρκεια της ραδιοφωνικής του εκπομπής, αναφερόμενος στον Γιάννη Πλούταρχο ξεκαθάρισε ότι δεν επιθυμεί να τον καλέσει στην εκπομπή του, καθώς παλαιότερα που τον είχε ζητήσει ως καλεσμένο εκείνος αρνήθηκε. Πιο συγκεκριμένα, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου είπε αρχικά: ««Να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»