Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

15:00 - 28/03/2024

Η Ελένη Μενεγάκη είχε στη σημερινή (28/03) εκπομπή έναν ιδιαίτερο διάλογο με τον Γιώργο Παπακώστα.Η Ελένη Μενεγάκη είχε στη σημερινή (28/03) εκπομπή έναν ιδιαίτερο διάλογο με τον Γιώργο Παπακώστα.Συγκεκριμένα, ο σεφ παρουσίασε τη συνταγή, σπαγγέτι με σικελιάνικα κεφτεδάκια σε σάλτσα ντομάτας. Και ακολούθησε ο εξής διάλογος: Γ.Π.: Το καλύτερο αφεντικό του κόσμου είσαι, Ελένη. Ε.Μ.: Καλά, είμαι το καλύτερο, αλλά είμαι και το δυσκολότερο. Αυτά! Γ.Π.: Όχι για όλους. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο και δυσκολότερο αφεντικό, να λέμε τις αλήθειες μας»

Μία ατάκα όλο νόημα άφησε στο τέλος της ενότητας της μαγειρικής η Ελένη Μενεγάκη. Ειδικότερα, όταν To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο και δυσκολότερο αφεντικό, να λέμε τις αλήθειες μας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελένη Μενεγάκη: Ρεσιτάλ ειλικρίνειας από την παρουσιάστρια – «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά και το δυσκολότερο»

H Ελένη Μενεγάκη έχει αποδείξει ότι δεν μασάει τα λόγια της.

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»