Ανθή Σαλαγκούδη: «Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το ρο»

23:00 - 29/03/2024

Η Ανθή Σαλαγκούδη έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Μιχάλη Ροδόπουλο με αφορμή την παρουσίαση του κεντρικού δελτίου ειδήσεων στο […] The post Ανθή Σαλαγκούδη: «Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το ρο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Σαλαγκούδη: Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το “ρο”

«Έχω κάνει μαθήματα ορθοφωνίας και αν υπήρχε τρόπος να το καλύψω, θα το έκανα», είπε η δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το “ρο”

Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! με αφορμή την παρουσίαση του κεντρικού δελτίου ειδήσεων στο Attica Tv έδωσε η Ανθή Σαλαγκούδη μιλώντας για τη ζωή της αλλά και τις δυσκολίες που συνάντησε εξαιτίας του τρόπου που εκφέρει το «ρο». «Στην αρχή, θυμάμαι, όταν είχαν έρθει στην ΕΡΤ, μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω [...] Το άρθρο Ανθή Σαλαγκούδη: Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το “ρο” εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το “ρο”

Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! με αφορμή την παρουσίαση του κεντρικού δελτίου ειδήσεων στο Attica Tv έδωσε η Ανθή Σαλαγκούδη μιλώντας για τη ζωή της αλλά και τις δυσκολίες που συνάντησε εξαιτίας του τρόπου που εκφέρει το «ρο». «Στην αρχή, θυμάμαι, όταν είχαν έρθει στην ΕΡΤ, μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω [...] Το άρθρο Ανθή Σαλαγκούδη: Στην ΕΡΤ μου έλεγαν ότι δεν μπορώ να κάνω καριέρα επειδή δεν λέω καλά το “ρο” εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»