Βέροια: Το τραγικό παιχνίδι της μοίρας για την 21χρονη που σκοτώθηκε στο τροχαίο – «Μου είπε “άσε θα έρθω με το λεωφορείο”» λέει ο θείος της

16:46 - 01/04/2024

«Έχουμε τρελαθεί όλοι. Θα ερχόταν στο νοσοκομείο για να δει την γυναίκα μου», λέει στο newsit.gr ο θείος της 21χρονης που μαζί με την 68χρονη έχασαν την ζωή τους στο τραγικό τροχαίο στο χωριό Πατρίδα Βέροιας, το πρωί της Δευτέρας (01.04.24), όταν ο 64χρονος οδηγός του ΙΧ τις παρέσυρε, την ώρα που εκείνες βρίσκονταν στην στάση του λεωφορείου. Ο θείος της 21χρονης, που τραυματίστηκε θανάσιμα στο σοκαριστικό τροχαίο στη Βέροια, ακόμα δεν μπορεί να πιστέψει την τραγική μοίρα που η ζωή επεφύλασσε για την νεαρή ανηψιά του. «Δεν ξέρω τίποτα. Δεν έμενε στην πατρίδα. Μένω εγώ και ήρθε να δει την θεία της, την γυναίκα μου. Ήταν το βράδυ σε μένα και η γυναίκα μου θα έκανε χειρουργείο στις 8 το πρωί κ

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βέροια: Το τραγικό παιχνίδι της μοίρας για τη 21χρονη που σκοτώθηκε στο τρoχαίο – «Μου είπε `άσε θα έρθω με το λεωφορείο`» λέει ο θείος της

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…