Δίκη Κωστόπουλου: «Δέχθηκα παρενόχληση, έπρεπε να μετακινηθώ και αντί να μου το πει μου έπιασε τα οπίσθια» κατέθεσε η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου

15:28 - 05/04/2024

Στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Αθήνας, συνεχίζεται σήμερα η δίκη του πρώην σκηνοθέτη του «Σασμού» Κώστα Κωστόπουλου, ο οποίος δικάζεται για βιασμό της ηθοποιού Έλενας Αθανασοπούλου τον Ιούλιο του 2010. Στο ακροατήριο κατέθεσε η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου, η οποία ανάφερε πως είχε δεχθεί σε γύρισμα παρενοχλητική συμπεριφορά από τον κατηγορούμενο. «Έχω προσωπική εμπειρία με τον Το άρθρο Δίκη Κωστόπουλου: «Δέχθηκα παρενόχληση, έπρεπε να μετακινηθώ και αντί να μου το πει μου έπιασε τα οπίσθια» κατέθεσε η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη σκηνοθέτη: «Δέχθηκα παρενόχληση από τον Κωστόπουλο» κατέθεσε η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου

Σε υψηλούς τόνους συνεχίζεται σήμερα στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Αθήνας η δίκη του πρώην σκηνοθέτη του «Σασμού» Κώστα Κωστόπουλου, ο οποίος δικάζεται για βιασμό της ηθοποιού Έλενας Αθανασοπούλου τον Ιούλιο του 2010. Πρίν από λίγο στο ακροατήριο κατέθεσε η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου, η οποία ανάφερε πως είχε δεχθεί σε γύρισμα παρενοχλητική συμπεριφορά από τον κατηγορούμενο. «Έχω προσωπική εμπειρία με τον κ. Κωστοπουλο. Το 2005 δουλεύαμε στη σειρά «Έρωτας». Ήμουν πολύ μικρή. Είχε έντονο σεξιστικό χαρακτήρα και σε ένα γύρισμα έπρεπε να μετακινηθώ και αντί νου μου το πει μου έπιασε τα οπίσθια», είπε η μάρτυρας, η οποία στη συνέχεια δέχθηκε ερωτήσεις στη συνέχεια από την έδρα. Πρόεδρος: Ήτ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας