Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Δεν θέλω κανένας να δει τον πατέρα του σε αυτή την κατάσταση»

07:53 - 06/04/2024

«Χάσαμε το πατρικό μου, ο πατέρας μου είναι 80 χρονών και έμεινε χωρίς σπίτι»

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Δεν είναι αμαρτία που γεννήθηκα σε μια πιο εύπορη οικογένεια»

Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος με αφορμή την υποψηφιότητά του στις Ευρωεκλογές με τον ΣΥΡΙΖΑ, βρέθηκε καλεσμένος της Ελένης Τσολάκη στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό Σου Σου» την Παρασκευή στο OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο γοητευτικός ηθοποιός μίλησε για τα αρνητικά σχόλια που δέχθηκε για το οικονομικό του υπόβαθρο αλλά και τους λόγους που τον οδήγησαν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Η μητέρα μου έχασε 10 χρόνια από τη ζωή της με την απόφαση μου»

Για την απόφαση να δοκιμαστεί στον στίβο της πολιτικής μίλησε ο Νάσος Παπαργυρόπουλος στο ένθετο Secret των Παραπολιτικών και την […] The post Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Η μητέρα μου έχασε 10 χρόνια από τη ζωή της με την απόφαση μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας