Συγκλονίζει η Δάφνη Καραβοκύρη: «Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, άκουγα συχνά να τη λένε τρελή»

10:09 - 06/04/2024

Η Δάφνη Καραβοκύρη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Μιχάλη Κεφαλογιάννη «Όλα για τη ζωή μας» για To άρθρο Συγκλονίζει η Δάφνη Καραβοκύρη: «Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, άκουγα συχνά να τη λένε τρελή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δάφνη Καραβοκύρη: Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, βίωνε πολύ βαθιά θλίψη και μία εξωφρενική μελαγχολία

«Ο πιο συχνός χαρακτηρισμός που άκουγα για τη μητέρα μου ήταν “τρελή”», το άγνωστο μας τρομάζει όλους” εξομολογείται η Δάφνη Καραβοκύρη. Η Δάφνη Καραβοκύρη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Όλα για τη ζωή μας Vita με τον Μιχάλη Κεφαλογιάννη και μίλησε για τη μητέρα της και τη διάγνωση που της έγινε ότι πάσχει από διπολική διαταραχή.  ... Περισσότερα To άρθρο Δάφνη Καραβοκύρη: Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, βίωνε πολύ βαθιά θλίψη και μία εξωφρενική μελαγχολία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει η Δάφνη Καραβοκύρη: «Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή»

Η Δάφνη Καραβοκύρη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Μιχάλη Κεφαλογιάννη «Όλα για τη ζωή μας» και μίλησε για τη μάχη της μητέρας της με τη διπολική διαταραχή. Η γνωστή δημοσιογράφος περιέγραψε το πώς και πότε της έγινε η διάγνωση, τα σχόλια που άκουγε για εκείνη και όσα της είχε πει σχετικά με την κατάστασή της. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει η Δάφνη Καραβοκύρη: “Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, άκουγα να τη λένε τρελή”

Στην εκπομπή του Μιχάλη Κεφαλογιάννη βρέθηκε το πρωινό του Σαββάτου (6/4) η Δάφνη Καραβοκύρη, εξομολογούμενη τη μάχη της μητέρας της με τη διπολική διαταραχή. Η γνωστή δημοσιογράφος περιέγραψε στην κάμερα του MEGA το πώς και πότε της έγινε η διάγνωση, τα σχόλια που άκουγε για εκείνη και όσα της είχε πει σχετικά με την κατάστασή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δάφνη Καραβοκύρη: «Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή»

Πώς βίωσε τη διάγνωση η ασθενής και η ίδια ως παιδί και τι άλλαξε μετά τη διάγνωση και την έναρξη θεραπείας. The post Δάφνη Καραβοκύρη: «Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή» appeared first on Iatropedia.

Διαβάστε το στο iatropedia.gr

Δάφνη Καραβοκύρη: "Η μητέρα μου διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή, άκουγα να τη λένε τρελή"

"Αυτό πονάει περισσότερο ένα παιδί, γιατί δεν μπορείς να το αποκωδικοποιήσεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»