Γαλάτσι: Κάηκε το αυτοκίνητο του Γιώργου Αμούτζα – Φωτιά στον χώρο στάθμευσης στα Ολυμπιακά Ακίνητα

00:09 - 07/04/2024

Φωτιά ξέσπασε – υπό άγνωστες μέχρι στιγμής συνθήκες – στον χώρο στάθμευσης στα Ολυμπιακά Ακίνητα, το To άρθρο Γαλάτσι: Κάηκε το αυτοκίνητο του Γιώργου Αμούτζα – Φωτιά στον χώρο στάθμευσης στα Ολυμπιακά Ακίνητα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαλάτσι: Κάηκε το αυτοκίνητο του Γιώργου Αμούτζα – Φωτιά στον χώρο στάθμευσης στα Ολυμπιακά Ακίνητα

Ο γνωστός ηθοποιός που διαγωνίζεται στο σόου του Νίκου Κοκλώνη μαζί με την Τάνια Μπρεάζου, ενημερώθηκε για το συμβάν κατά τη διάρκεια της εκπομπής του Alpha

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»