Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Όταν ένας άνθρωπος ταλαιπωρείται τόσο, θα το πω απλά είναι καλύτερο να ξεκουράζεται»

13:09 - 07/04/2024

Η Αγγελική Ηλιάδη έκανε δηλώσεις στην εκπομπή «I Love ΣουΚου», με αφορμή τις νυχτερινές της εμφανίσεις To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Όταν ένας άνθρωπος ταλαιπωρείται τόσο, θα το πω απλά είναι καλύτερο να ξεκουράζεται» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Όταν ένας άνθρωπος ταλαιπωρείται τόσο… είναι καλύτερο να ξεκουράζεται»

Η Αγγελική Ηλιάδη με αφορμή τις νυχτερινές της εμφανίσεις στη Θεσσαλονίκη στο πλευρό του Νικηφόρου, έκανε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «I Love ΣουΚού» το πρωινό της Κυριακής  7 Απριλίου. Η γνωστή τραγουδίστρια ρωτήθηκε για την προσωπική της ζωή και τα τελευταία νέα γύρω από την υγεία της γιαγιάς της, Καίτης Γκρέυ. «Είμαι καλά στα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ηλιάδη για Γκρέυ: «Όταν ένας άνθρωπος ταλαιπωρείται, είναι καλύτερο να ξεκουράζεται»

Η Αγγελική Ηλιάδη παραχώρησε δηλώσεις στην εκπομπή I Love Σου Κου, και μεταξύ άλλων μίλησε για τα τελευταία νέα σχετικά με την υγεία της γιαγιάς της, Καίτης Γκρέυ. «Είμαι καλά στα προσωπικά μου. Αν εννοείς για σχέση, δεν υπάρχει τίποτα απολύτως. Είμαι ελεύθερη και ωραία. Με φλερτάρουν και μου αρέσει. Μακάρι να προκύψει και κάτι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»