Προμηθέας Αλειφερόπουλος: «Είμαι εξοικειωμένος με την ψυχοθεραπεία, είχα περάσει μια κατάθλιψη στα 27 μου»

18:00 - 07/04/2024

Ο Προμηθέας Αλειφερόπουλος ήταν καλεσμένος στις Μαμα-δες με την Τζένη Θεωνά και μίλησε για το μεγάλωμα του γιου του και […] The post Προμηθέας Αλειφερόπουλος: «Είμαι εξοικειωμένος με την ψυχοθεραπεία, είχα περάσει μια κατάθλιψη στα 27 μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προμηθέας Αλειφερόπουλος: Είχα περάσει μια κατάθλιψη στα 27 μου

“Είμαι εξοικειωμένος με την ψυχοθεραπεία” εξομολογείται ο Προμηθέας Αλειφερόπουλος. Καλεσμένος της Τζένης Θεωνά βρέθηκε ο Προμηθέας Αλειφερόπουλος, το απόγευμα της Κυριακής (07.04.2024), στο νέο επεισόδιο της εβδομαδιαίας εκπομπής “Μαμα-δες” όπου και μίλησε τόσο για το μεγάλωμα του γιου του όσο και τη βοήθεια που εισπράττει ο ίδιος από την διαδικασία της ψυχοθεραπείας. «Επειδή ήταν πίσω ... Περισσότερα To άρθρο Προμηθέας Αλειφερόπουλος: Είχα περάσει μια κατάθλιψη στα 27 μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»