Μουζουράκης: Στα Ξύλινα Σπαθιά στη Θεσσαλονίκη πήδηξα τα κάγκελα και έσκισα το παντελόνι μου για να μην πληρώσω εισιτήριο

03:00 - 08/04/2024

Στο «Μουσικό κουτί» του Νίκου Πορτοκάλογλου και της Ρένας Μόρφη βρέθηκε καλεσμένος ο Πάνος Μουζουράκης, τη νύχτα της Κυριακής, στο νέο επεισόδιο που παρακολουθήσαμε μέσα από την ΕΡΤ. Κατά τη ροή της μουσικής βραδιάς, μάλιστα, ο δημοφιλής καλλιτέχνης αποκάλυψε το ατύχημα που υπέστη παλαιότερα για να μην πληρώσει ένα εισιτήριο συναυλίας. «Ποια συναυλία, που έχετε βρεθεί σαν θεατές, σας έχει μείνει αξέχαστη; Μια συναυλία, ελληνική ή ξένη, οτιδήποτε» ρώτησε αρχικά ο τραγουδοποιός και οικοδεσπότης στο «Μουσικό κουτί» για να απαντήσει ο Πάνος Μουζουράκης ως εξής. «Θυμάμαι την συναυλία από τα Ξύλινα Σπαθιά στη Θεσσαλονίκη όπου πήδηξα τα κάγκελα και έσκισα το παντελόνι μου για να μην πληρώσω το ε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μουζουράκης: «Έσκισα το παντελόνι μου για να μην πληρώσω το εισιτήριο»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Μουσικό κουτί» ήταν ο Πάνος Μουζουράκης, ο οποίος ήταν ιδιαίτερα αποκαλυπτικός. Κάποια στιγμή ο οικοδεσπότης, Νίκος Πορτοκάλογλου ρώτησε: «Ποια συναυλία, που έχετε βρεθεί σαν θεατές, σας έχει μείνει αξέχαστη; Μια συναυλία, ελληνική ή ξένη, οτιδήποτε». «Θυμάμαι την συναυλία από τα Ξύλινα Σπαθιά στη Θεσσαλονίκη όπου πήδηξα τα κάγκελα και έσκισα το παντελόνι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα