Λουίς Ενρίκε: «Εκπροσωπώ καλύτερα τις αξίες της Μπαρτσελόνα από τον Τσάβι»

16:46 - 09/04/2024

Ο τεχνικός της Παρί Σεν Ζερμέν, Λουίς Ενρίκε έριξε το... καρφί του για τον Τσάβι ενόψει της αναμέτρησης με την Μπαρτσελόνα στο Παρίσι για τα προημιτελικά του Champions League (10/4, 22.00).

Διαβάστε Περισσότερα στο fosonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η μπηχτή του Λουίς Ενρίκε για τον Τσάβι: Εγώ αντιπροσωπέυω τις αξίες της Μπαρσελόνα

Ο νυν τεχνικός της Παρί, στις δηλώσεις που έκανε εν όψει του αυριανού προημιτελικού με τη Μπάρτσα, δεν άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη συγκρίνοντας τον εαυτό του με τον νυν τχνικό των Καταλανών

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λουίς Ενρίκε: «Εγώ εκπροσωπώ καλύτερα το ποδόσφαιρο της Μπάρτσα, όχι ο Τσάβι»

Λουίς Ενρίκε: «Εγώ εκπροσωπώ καλύτερα το ποδόσφαιρο της Μπάρτσα, όχι ο Τσάβι» 09/04/2024 Η Παρί Σεν Ζερμέν θα αντιμετωπίσει αύριο την Μπαρτσελόνα, για τα προημιτελικά του Champions League.Ο Λουίς Ενρίκε μίλησε ενόψει του αγώνα, κάνοντας κάποιες... καυστικές δηλώσεις για τον Τσάβι. Αναλυτικά όσα είπε: Για το πώς βλέπει τον Εμπαπέ: «Νομίζω ότι μου κάνετε μια ατομική ερώτηση και μιλάω γενικά, είμαστε σε μια εξαιρετική στιγμή και η σέντρα έρχεται στην καλύτερη στιγμή για εμάς. Ελπίζω ότι η φιλοδοξία ξεπερνάει την πίεση, δεν έχουμε καμία πίεση. Από την αρχή είπα ότι είδα πολύ άγχος και το βάρος της ευθύνης και αυτό έχει εξαφανιστεί και υπάρχει ένας ενθουσιασμό

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Λουίς Ενρίκε :«Αντιπροσωπεύω καλύτερα τις αξίες της Μπαρτσελόνα από τον Τσάβι»

Η Παρί Σεν Ζερμέν έρχεται αύριο αντιμέτωπη με την Μπαρτσελόνα στο Παρίσι (10/4, 22:00) και ο Λουίς Ενρίκε στη συνέντευξη Τύπου που έδωσε με φόντο τη μεγάλης σημασίας για αυτόν αναμέτρηση, προχώρησε μεταξύ άλλων και σε κάποιες… καυστικές δηλώσεις για τον προπονητή του ισπανικού συλλόγου, Τσάβι. Η Παρί Σεν Ζερμέν φιλοξενεί την Μπαρτσελόν στο πλαίσιο […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fosonline.gr

ΜΕΓΑΣ ΘΡΥΛΟΣ

Ολυμπιακός: Πήρε αυτό που άξιζε

ΜακΚίσικ: «Κάναμε αυτό που έπρεπε για να νικήσουμε»

Μπαρτζώκας: «Στα επόμενα ματς θα μπούμε με τη λογική ότι η σειρά είναι στο 0-0»

Ευρωλίγκα: Το πανόραμα των πλέι οφ - Μπρέικ από Ολυμπιακό, Μακάμπι και Φενέρμπαχτσε!

Premier League: Η Έβερτον άφησε «ξερή» την Λίβερπουλ (2-0)