Μαρία Αντωνά: Η πρώτη φωτογραφία στο νέο σπίτι μετά τον χωρισμό από τον Άρη Σοϊλέδη

23:09 - 10/04/2024

Την πρώτη της φωτογραφία μετά την είδηση χωρισμού της από τον Άρη Σοϊλέδη δημοσίευσε η Μαρία To άρθρο Μαρία Αντωνά: Η πρώτη φωτογραφία στο νέο σπίτι μετά τον χωρισμό από τον Άρη Σοϊλέδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά: Η πρώτη φωτογραφία μετά τον χωρισμό από τον Άρη Σοϊλέδη

Η Μαρία Αντωνά το βράδυ της Τετάρτης 10/4 δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram την πρώτη της φωτογραφία μετά την είδηση χωρισμού από τον Άρη Σοϊλέδη. Όπως έχει γίνει γνωστό, μετά την επιστροφή της Μαρίας Αντωνά από τον Άγιο Δομίνικο, τα πράγματα στη σχέση της με τον Άρη Σοϊλέδη άλλαξαν, ανάμεσά τους δημιουργήθηκε μια ρήξη, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Αντωνά: Μετακόμισε σε νέο σπίτι μετά τον χωρισμό από τον Σοϊλέδη – Η πρώτη φωτογραφία

Είναι το πρόσωπο που πρωταγωνιστεί στα lifestyle ρεπορτάζ, το τελευταίο διάστημα. Η Μαρία Αντωνά, λόγω του χωρισμού της από τον Άρη Σοϊλέδη, απασχολεί site και περιοδικά. Προσπαθώντας να βρει τις νέες ισορροπίες, η ραδιοφωνική παραγωγός μετακόμισε νέο σπίτι και μοιράστηκε ήδη την πρώτη της φωτογραφία. Το βράδυ της Τετάρτης, φορώντας καυτό σορτς και γόβες, έβγαλε […] Το άρθρο Μαρία Αντωνά: Μετακόμισε σε νέο σπίτι μετά τον χωρισμό από τον Σοϊλέδη – Η πρώτη φωτογραφία εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»