Survivor – Η Κατερίνα Δαλάκα ξεγυμνώνει τον Τζέιμς Καφετζή: «Από που έβγαλε συμπέρασμα για τον στρατό εφόσον δεν έχει πάει;»

22:00 - 11/04/2024

Φωτιά μοιάζει να έχει πάρει πια το Survivor, μια στροφή πριν την ένωση των δυο ομάδων. Στο νέο επεισόδιο που είδαμε […] The post Survivor – Η Κατερίνα Δαλάκα ξεγυμνώνει τον Τζέιμς Καφετζή: «Από που έβγαλε συμπέρασμα για τον στρατό εφόσον δεν έχει πάει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Η Κατερίνα Δαλάκα κάρφωσε τον Τζέιμς – «Από που έβγαλε συμπέρασμα για τον στρατό εφόσον δεν έχει πάει;»

Μία ανάσα πριν την ένωση των ομάδων στο Survivor και οι εντάσεις δεν σταματούν. Μπλε και Κόκκινοι εξαπολύουν πυρά και το ενδιαφέρον είναι μεγάλο. «Ο Τζέιμς ανέφερε ότι θα έπρεπε να είμαι μόνιμη στο στρατό γιατί είμαι πολύ αυστηρή, του απάντησα ότι είμαι πολύ αυστηρή πρώτα απ’ όλα με τον εαυτό μου. Δεύτερον, δεν έχουμε […] Το άρθρο Survivor: Η Κατερίνα Δαλάκα κάρφωσε τον Τζέιμς – «Από που έβγαλε συμπέρασμα για τον στρατό εφόσον δεν έχει πάει;» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»