Κασσελάκης: “Όλα μπορούν να ανατραπούν – Ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ μπορεί να είναι ακόμη και πρώτο κόμμα στις ευρωεκλογές”

09:46 - 12/04/2024

Κασσελάκης: Την βεβαιότητα του ότι θα πετύχει ένα καλό αποτέλεσμα στις ευρωεκλογές και ότι "όλα μπορούν να ανατραπούν και να είναι πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ" εξέφρασε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Στέφανος Κασσελάκης, ενώ απέκλεισε ενδεχόμενη συνεργασία με το ΠΑΣΟΚ. Σε συνέντευξη του στην εκπομπή του Νίκου Ευαγγελάτου στο Mega ανέφερε: "Βλέπω ένα ρεύμα στην κοινωνία. Δεν ξέρω τι έχει συντελέσει, ίσως έχει πάψει να αποδίδει η προπαγάνδα της ΝΔ εναντίον μου, ίσως συνέβαλε το έγκλημα των Τεμπών, ίσως είναι οι προτάσεις μας για την φορολόγηση και τις ευρωεκλογές που έκαναν γκελ στην κοινωνία. Το βέβαιο είναι ότι ανεβαίνουμε, η διαδικασία των προκριματικών εκλογών για την επιλογή υποψηφίων για τις ευρωεκλο

Διαβάστε Περισσότερα στο tilegrafimanews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασσελάκης από Δελφούς: «Ο ΣΥΡΙΖΑ μπορεί να εκπλήξει την Ευρώπη και την Ελλάδα στις ευρωεκλογές» (Βίντεο)

H συνομιλία του Προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Στέφανου Κασσελάκη, με τον δημοσιογράφο των Financial Times, Tony Barber, στο πλαίσιο της συμμετοχής του στο 9ο Οικονομικό Φόρουμ των Δελφών. «Η ευθύνη μου είναι ο νέος ΣΥΡΙΖΑ να βάλει μπροστά μία νέα κυβερνητική ομάδα όπως επίσης και ένα πρόγραμμα, και αυτό ακριβώς κάνουμε» σημείωσε ο πρόεδρος του […] The post Κασσελάκης από Δελφούς: «Ο ΣΥΡΙΖΑ μπορεί να εκπλήξει την Ευρώπη και την Ελλάδα στις ευρωεκλογές» (Βίντεο) appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tilegrafimanews.gr

«TURANDOT» της καρδιάς και της εξουσίας…

Κανόνας προσευχής – Οι Ψαλμοί και το κομποσχοίνι

ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ-Η αφρικανική σκόνη στο μικροσκόπιο: Οι επιστήμονες επιβεβαίωσαν τις ανησυχίες των πνευμονολόγων – Τα ευρήματα

Εμείς, η Τουρκία και η Δύση συνολικά…

Τεράστιο ενδιαφέρον για το 30ετές ομόλογο – Άντλησε 3 δισ. ευρώ ο ΟΔΔΗΧ – Στο 4,15% η απόδοση

ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΑΪ́ΟΥ 2024-ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΑΓΡΟΤΩΝ ΑΠΟ ΟΠΕΚΕΠΕ!