Γλυφάδα: «Μην δω αστυνομικό μπροστά μου, θα σε σκοτώσω» είχε πει ο 29χρονος στην σύντροφό του

13:00 - 13/04/2024

Ανατριχιαστικές είναι οι μαρτυρίες που βλέπουν το φως της δημοσιότητας γύρω από το περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας και την αυτοκτονία του 29χρονου δράστη στη Γλυφάδα. «Πρόσεξε καλά, μην δω αστυνομικό μπροστά μου, θα σε σκοτώσω» Η γειτόνισσα είδε την 21χρονη σύντροφο και θύμα του άγριου ξυλοδαρμού από τον 29χρονο να είναι πεσμένη σε μία γλάστρα δίπλα […] Το άρθρο Γλυφάδα: «Μην δω αστυνομικό μπροστά μου, θα σε σκοτώσω» είχε πει ο 29χρονος στην σύντροφό του εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Μην δω αστυνομικό μπροστά μου, γιατί θα σε σκοτώσω», απειλούσε ο 29χρονος που αυτοκτόνησε στη Γλυφάδα

Δύσκολες στιγμές έζησε μία 21χρονη την Παρασκευή στα χέρια του 29χρονου συντρόφου της, καθώς την ξυλοκόπησε στην είσοδο της πολυκατοικίας που έμεναν στη Γλυφάδα και στη συνέχεια αυτοκτόνησε στο διαμέρισμά τους. Όπως λέει μια ένοικος της πολυκατοικίας που άνοιξε την πόρτα και είδε τον αυτόχειρα να χτυπά τη σύντροφό του, αν η ίδια δεν τη φυγάδευε στο σπίτι της ενδεχομένως η 21χρονη να μην ζούσε. «Την πήρα μέσα την κοπέλα, γιατί αν δεν την έπαιρνα δεν ξέρω ποια θα ήταν η κατάληξη. Εγώ άκουσα τις φωνές από μέσα. Την κοπέλα την είχε ρίξει κάτω, εκεί στη γλάστρα και τη χτυπούσε. Προσπαθούσε να τη σύρει, να την πάει μέσα. Η κοπέλα του φώναζε ότι “εγώ δεν έρχομαι μέσα”. Άκουσα τις φων

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Μη δω αστυνομικό μπροστά μου, γιατί θα σε σκοτώσω», απειλούσε ο 29χρονος που αυτοκτόνησε στη Γλυφάδα

Χτυπούσε την 21χρονη σύντροφό του και την φυγάδευσε μία γειτόνισσα

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη