Δημήτρης Παπανώτας: Η δήλωση για τις κακοποιημένες γυναίκες χωρίς μοντάζ

20:58 - 19/04/2024

Στη δημοσιότητα δόθηκε το βίντεο με τις δηλώσεις που όπως υποστηρίζει ο Δημήτρης Παπανώτας υπέστησαν μοντάζ και οδήγησαν στην αποπομπή του από το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ για τις Ευρωεκλογές. Λίγες ώρες μετά την αποπομπή του από τον ΣΥΡΙΖΑ με απόφαση Στέφανου Κασσελάκη, ο Δημήτρης Παπανώτας υποστήριξε πως οι δηλώσεις του στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά στον ΣΚΑΪ, υπέστησαν μοντάζ, κάνοντας […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Παπανώτας: Με κακοποιούν πολιτικά, είμαι ένας αδέσποτος της Αριστεράς

Η διαγραφή του Δημήτρη Παπανώτα από το ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ παραμένει στην πρώτη γραμμή με τον παρουσιαστή να κάνει παρέμβαση στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» προκειμένου να απαντήσει στην Έφη Αχτσιόγλου. Ο Δημήτρης Παπανώτας υποστήριξε ότι βάζουν στο στόμα του που δεν τον εκφράζουν μιλώντας για την Εφη Αχτσιόγλου. «Έκπληκτος βλέπω να βάζουν στο στόμα μου και στις σκέψεις μου πράγματα που δεν με εκφράζουν. Είναι πολύ διαφορετικό το ”μιλήστε εφόσον κακοποιείστε” από το ”φταίτε επειδή κακοποιείστε”. Η κυρία Αχτσιόγλου ούτε λίγο ούτε πολύ θεωρεί ότι εγώ πιστεύω αυτά τα παλιακά ”αυτή φταίει, αυτή τα ζήτησε”. Μακριά από εμένα εμένα οποιοδήποτε τέτοιο λογύδριο. Παρακαλώ πολύ δεν θα με κακο

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Η Ολυμπιακή φλόγα στη γέφυρα Ρίου – Αντιρρίου

To ηφαίστειο που εκτοξεύει χρυσό αξίας χιλιάδων ευρώ την ημέρα

24 Απριλίου του 1915: Η γενοκτονία των Αρμενίων

ΔΥΠΑ: Στις 27 Απριλίου η «Ημέρα Καριέρας» στη Θεσσαλονίκη

Στέφανος Κασσελάκης: Ποια είναι η καλύτερη συμβουλή που του έδωσε ο Τσίπρας (βίντεο)

Συναρπαστικό! Η τεχνητή νοημοσύνη «διαβάζει» τα μυστήρια του διαστήματος (βίντεο)