Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

14:00 - 20/04/2024

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα η Μαίρη Συνατσάκη. Η influencer και επιχειρηματίας απάντησε και για […] The post Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Συνατσάκη: Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες

"Κάθε φορά που ανεβάζω στα social media κάτι που έχει πιο κοινωνικό περιεχόμενο περνάω μέσα μου τον ίδιο εσωτερικό κύκλο" υποστήριξε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαίρη Συνατσάκη: Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες

Για τις απόψεις της για τα δύο φύλα που πολλές φορές έχουν παρεξηγηθεί, την κόρη της, αλλά και στη σχέση της με τον Ιαν Στρατή αναφέρθηκε η Μαίρη Συνατσάκη. Μιλώντας στο «Χαμογέλα και πάλι» η Μαίρη Συνατσάκη κατέθεσε την άποψή της για  διάφορα ζητήματα που έχουν κοινωνικό υπόβαθρο και προσανατολισμό. Στην ερώτηση για το εαν ... Περισσότερα To άρθρο Μαίρη Συνατσάκη: Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν ως παράλογη κυρία που ευνουχίζω άντρες»

Καλεσμένη στο «Χαμογέλα και πάλι» βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου 20 Απριλίου η γνωστή influencer.

Διαβάστε το στο in.gr

Μαίρη Συνατσάκη: Με παρουσιάζουν ως παράλογη κυρία που ευνουχίζω άντρες - Αυτό τους βολεύει [βίντεο]

"Παίρνουν τον προβολέα από αυτό που πραγματικά λέω", εξηγεί η παρουσιάστρια.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»