Ξέσπασμα Λουτσέσκου για τη διαιτησία!

22:53 - 21/04/2024

Ξέσπασε μετά το τέλος του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό ο Ράζβαν Λουτσέσκου στο flash interview μετά το παιχνίδι. Αναλυτικά όσα είπε στην Cosmote TV: «Δεν είναι εύκολο να πάρεις αποτέλεσμα εδώ όταν γι’ αυτό αποφασίζει ο διαιτητής. Δεν νομίζω πως παίχτηκε καλό ποδόσφαιρο από τις δύο ομάδες. Ήταν ένας αγώνας μάχης». Πρόσθεσε: «Σε κάθε περίπτωση […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thessports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λουτσέσκου: «Ήταν ντροπιαστική η διαιτησία»

Λουτσέσκου: «Ήταν ντροπιαστική η διαιτησία» 21/04/2024 Έντονα παράπονα για την διαιτησία του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό είχε ο προπονητής του ΠΑΟΚ, Ραζβάν Λουτσέσκου.  Αναλυτικά όσα δήλωσε μετά την λήξη: «Δεν είναι εύκολο να πάρεις αποτέλεσμα εδώ, όταν το σκορ κρίνεται από έναν διαιτητή. Δεν νομίζω ότι παίχτηκε φανταστικό ποδόσφαιρο. Υπάρχει μία φάση που δεν είναι δυνατόν να δίνεται πέναλτι. Θεωρώ ότι ήταν απόλυτα υπερβολικό, δεν νομίζω πως ο διαιτητής θα το έδινε στη χώρα του, ήθελε να βοηθήσει μία ομάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν δόθηκε το φάουλ πριν το δεύτερο γκολ του Ολυμπιακού, είναι ντροπή η διαιτησία. Ίσως τα πράγματα να ήταν διαφορετικά, αν

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thessports.gr

Πήρε εύκολα το ντέρμπι η ΑΕΚ

Το 1-0 του Άρη με Μορόν! (video)

Το 1-0 της ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό (video)

Φωνάζει για πέναλτι ο Παναθηναϊκό! (video)

Έμεινε με τον βαθμό μπορούσε και τη νίκη ο Άρης!

Μάντζιος: «Μπορούσαμε να κερδίσουμε»