Pearl Jam: Το νέο τους τραγούδι είναι για τον Ντόναλντ Τραμπ

13:47 - 23/04/2024

«Υπάρχει ένας τύπος στις ΗΠΑ που εξακολουθεί να λέει ότι δεν έχασε εκλογές»

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Pearl Jam: Το νέο τραγούδι τους είναι για τον Ντόναλντ Τραμπ

Δεν νομίζω ότι υπήρξε ποτέ υποψήφιος πιο απελπισμένος να κερδίσει, απλώς για να κρατηθεί έξω από τη φυλακή και για να αποφύγει τη χρεοκοπία, δήλωσε ο Έντι Βέντερ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Wreckage: Το νέο τραγούδι των Pearl Jam εμπνευσμένο από τον Ντόναλντ Τραμπ

Την αποκάλυψη ότι το νέο τραγούδι του μουσικού συγκροτήματος Pearl Jam έχει μια απροσδόκητη πηγή έμπνευσης έκανε ο Έντι Βέντερ, λέγοντας πως το Wreckage είναι εμπνευσμένο από τον πρώην πρόεδρο των ΗΠΑ, Ντόναλντ Τραμπ.  Το τραγούδι «Wreckage» των Pearl Jam περιλαμβάνεται στο «Dark Matter», το δωδέκατο άλμπουμ του συγκροτήματος από το Σιάτλ, το οποίο κυκλοφόρησε ... Περισσότερα To άρθρο Wreckage: Το νέο τραγούδι των Pearl Jam εμπνευσμένο από τον Ντόναλντ Τραμπ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Το νέο τραγούδι των Pearl Jam είναι για τον Ντόναλντ Τραμπ

Ο τραγουδιστής και συνθέτης Έντι Βέντερ είπε στους Times ότι το τραγούδι αντιπροσωπεύει μια έκκληση για ενότητα.

Διαβάστε το στο Gazzetta

«Wreckage»: Οι Pearl Jam έβγαλαν και τραγούδι για τον Ντόναλντ Τραμπ – Σας το έχουμε…

«Ο Τραμπ είναι απελπισμένος. Δεν νομίζω ότι υπήρξε ποτέ υποψήφιος πιο απελπισμένος να κερδίσει, απλώς για να κρατηθεί έξω από τη φυλακή και για να αποφύγει τη χρεοκοπία», ανέφερε ο τραγουδιστής των Pearl Jam

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»