Άγρια κόντρα Λιάγκα με Βελόπουλο: «Σε καλώ να μου τα πεις από κοντά αυτά περί κολονοσκόπησης»

14:47 - 23/04/2024

ΛΙΑΓΚΑΣ: Χαμός επικράτησε στην εκπομπή Το Πρωινό στον ΑΝΤ1 με τον Γιώργο Λιάγκα να δίνει τη δική του απάντηση στον Κυριάκο Βελόπουλο, μετά τις δηλώσεις του προέδρου της Ελληνικής Λύσης που προβλήθηκαν στην εκπομπή. Διαβάστε όλες τις ειδήσεις από το tilegrafimanews.gr «Σε καλώ να μου τα πεις από κοντά αυτά περί κολονοσκόπησης», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Γιώργος Λιάγκας, απαντώντας στα όσα ανέφερε σε βάρος του ο πρόεδρος της «Ελληνικής Λύσης», Κυριάκος Βελόπουλος. Ο Γιώργος Λιάγκας ανέφερε ακόμη ότι: «Χαρακτηρίζω χυδαίες τις χθεσινές σας αναφορές. Δεν μπορείς να αποκαλείς έναν πατέρα δύο παιδιών ότι είναι η Αλίκη στο Ναυτικό, επειδή χθες φόρεσα μαρινιέρα. Είναι υποτιμητικό και χυδαίο να το

Διαβάστε Περισσότερα στο tilegrafimanews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας σε Κυριάκο Βελόπουλο: «Για έλα να μου τα πεις από κοντά για την κολονοσκόπηση-Έκανα κολονοσκόπηση ναρκωμένος, θα σας στενοχωρήσω»

Μετά από ένα ακραίο ομοφοβικό παραλήρημα που έκανε ο Κυριάκος Βελόπουλος σε ραδιοφωνική εκπομπή και τις προσωπικές αναφορές που έκανε στον Γιώργο Λιάγκα, ο παρουσιαστής της πρωινής εκπομπής του ΑΝΤ1 έδωσε σκληρή απάντηση μέσα από το Πρωινό. Μετά από ένα ακραίο ομοφοβικό παραλήρημα που έκανε ο Κυριάκος Βελόπουλος σε ραδιοφωνική εκπομπή και τις προσωπικές αναφορές που έκανε στον Γιώργο Λιάγκα, ο παρουσιαστής της πρωινής εκπομπής του ΑΝΤ1 έδωσε σκληρή απάντηση μέσα από το Πρωινό. Αρχικά, ο Γιώργος Λιάγκας είπε: «Χαρακτηρίζω χυδαίες τις χθεσινές σας αναφορές. Δεν μπορείς να αποκαλείς έναν πατέρα δύο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Λιάγκας σε Κυριάκο Βελόπουλο: «Για έλα να μου τα πεις από κοντά για την κολονοσκόπηση»

Μετά από ένα ακραίο ομοφοβικό παραλήρημα που έκανε ο Κυριάκος Βελόπουλος σε ραδιοφωνική εκπομπή και τις προσωπικές αναφορές που έκανε […] The post Γιώργος Λιάγκας σε Κυριάκο Βελόπουλο: «Για έλα να μου τα πεις από κοντά για την κολονοσκόπηση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Έξαλλος ο Λιάγκας με τον Βελόπουλο: Με αποκάλεσε "Αλίκη στο Ναυτικό" - Έλα από κοντά να μου πεις για κολονοσκόπηση

"Να απολογηθώ γιατί μας δίνει συνεντεύξεις ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης και ο Πρωθυπουργός;" είπε ο Γιώργος Λιάγκας στον Κυριάκο Βελόπουλο

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tilegrafimanews.gr

«TURANDOT» της καρδιάς και της εξουσίας…

Κανόνας προσευχής – Οι Ψαλμοί και το κομποσχοίνι

ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ-Η αφρικανική σκόνη στο μικροσκόπιο: Οι επιστήμονες επιβεβαίωσαν τις ανησυχίες των πνευμονολόγων – Τα ευρήματα

Εμείς, η Τουρκία και η Δύση συνολικά…

Τεράστιο ενδιαφέρον για το 30ετές ομόλογο – Άντλησε 3 δισ. ευρώ ο ΟΔΔΗΧ – Στο 4,15% η απόδοση

ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΑΪ́ΟΥ 2024-ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΑΓΡΟΤΩΝ ΑΠΟ ΟΠΕΚΕΠΕ!