Καίτη Γαρμπή: «Θα ήταν πολύ γραφικό να συνεργαστώ μαζί με τον άνδρα και τον γιο μου»

15:47 - 23/04/2024

Η Καίτη Γαρμπή μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» για τον αγαπημένο της γιο.

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Μπίγαλης: «Είχα την τύχη να συνεργαστώ με τον Άντονι Χόπκινς»

Ο τραγουδιστής αποκαλύπτει άγνωστες πτυχές της καριέρας τους.

Διαβάστε το στο in.gr

Καίτη Γαρμπή: «Θα ήταν πολύ γραφικό να συνεργαστώ με τον Διονύση Σχοινά και τον γιο μας»

Η Καίτη Γαρμπή έκανε δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες.

Διαβάστε το στο real.gr

Καίτη Γαρμπή: «Θα ήταν πολύ γραφικό να συνεργαστώ με τον Διονύση Σχοινά και τον γιο μας»

Η Καίτη Γαρμπή έκανε δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες. Η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε για τον γιο της, Δημήτρη Σχοινά, που ακολουθεί τα χνάρια των γονιών του στη μουσική, αλλά και το ενδεχόμενο να δούμε και τα τρία μέλη της οικογένειας σε ένα σχήμα. «Βλέπω τον γιο μου στη σκηνή και πραγματικά ανατριχιάζω. Λέω, “έγινε κι αυτό; […] The post Καίτη Γαρμπή: «Θα ήταν πολύ γραφικό να συνεργαστώ με τον Διονύση Σχοινά και τον γιο μας» appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»