Η Χρύσα Κατσαρίνη για την Super Κική: «Ο κόσμος αυτή τη στιγμή πεινάει πραγματικά»

17:47 - 23/04/2024

Χρύσα Κατσαρίνη: «Θεωρώ πως στην εποχή που ζούμε δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσα Κατσαρίνη για Super Κική: «Ο κόσμος πεινάει, δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά»

«Ο κόσμος πεινάει, δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά» είπε η Χρύσα Κατσαρίνη, σε ερώτηση για τα χρήματα που δήλωσε πρόσφατα ότι έχει βγάλει από το Instagram η Super Κική. «Εγώ δεν έχω βγάλει ένα εκατομμύριο από το Instagram, δεν κάνω διαφημίσεις απλά προωθώ τη δουλειά μου σαν κωμικός», είπε αρχικά η γνωστή stand-up comedian, μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣού». «Επειδή ξέρω την Super Κική και καταλαβαίνω ότι δεν το είπε με αυτόν τον τρόπο. Προσπαθούσε να εξηγήσει το πώς βίωνε την κατάσταση πριν, πόσα στερήθηκε και πώς τη βιώνει τώρα. Απλά θεωρώ πως στην εποχή που ζούμε δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά» διευκρίνισε. «Είναι πολύ ευτυχές όταν πετυχαίνεις κάτι απλά ο κόσμος

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρύσα Κατσαρίνη για Super Κική: «Ο κόσμος πεινάει, δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά»

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό ΣουΣού» έκανε η Χρύσα Κατσαρίνη. Η γνωστή stand-up comedian ρωτήθηκε για την πρόσφατη δήλωση […] The post Χρύσα Κατσαρίνη για Super Κική: «Ο κόσμος πεινάει, δεν χρειάζεται να αναφέρουμε αυτά τα ποσά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»