Δακρυσμένος ο Γιάννης Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν

21:01 - 23/04/2024

Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση εμφανίστηκε σε βίντεο στα social media ο βουλευτής της ΝΔ και γνωστός μετεωρολόγος, Γιάννης Καλλιανός. Ο μετεωρολόγος Γιάννης Καλλιάνος στην ανάρτησή του αναφέρεται στην κατάσταση της υγείας του πατέρα του δακρυσμένος και γράφει χαρακτηριστικά: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα ... Περισσότερα To άρθρο Δακρυσμένος ο Γιάννης Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δακρυσμένος ο Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή - Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν

Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση ο βουλευτής της ΝΔ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Με δάκρυα στα μάτια ο Γιάννης Καλλιάνος: Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν ακριβά

Δακρυσμένος εμφανίστηκε σε βίντεο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο γνωστός μετερεωλόγος και βουλευτής της ΝΔ, Γιάννης Καλλιάνος, σχετικά με την κατάσταση της υγείας του πατέρα του. Ο Γιάννης Καλλιάνος, δακρυσμένος στην ανάρτησή του, γράφει χαρακτηριστικά: «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα κοπεί και η υπόλοιπη. Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν ακριβά». Συγκεκριμένα, περιγράφει: «Θέλω να πω κάποια πράγματα όχι για να με λυπηθείτε αλλά για να ξεμπροστιάσω κάποιους ανθρώπους, που έχουν φέρει σε αυτή την κατάσταση την οικογένειά μου. Ο πατέρας μου έχει πολλά προβλήματα υγείας, καθώς κάνει και αιμοκάθαρση και έχει ζάχαρο. Πριν 15 ημέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δακρυσμένος ο Γιάννης Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν

Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση εμφανίστηκε σε βίντεο στα social media ο βουλευτής της ΝΔ και γνωστός μετεωρολόγος, Γιάννης Καλλιανός. Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση εμφανίστηκε σε βίντεο στα social media ο βουλευτής της ΝΔ και γνωστός μετεωρολόγος, Γιάννης Καλλιανός. Ο μετεωρολόγος Γιάννης Καλλιάνος στην ανάρτησή του αναφέρεται στην κατάσταση της υγείας του πατέρα του δακρυσμένος και γράφει χαρακτηριστικά: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Καλλιάνος – Ξέσπασε σε κλάματα ο μετεωρολόγος: «Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν»

Με δάκρυα στα μάτια μίλησε ο Γιάννης Καλλιάνος σε βίντεο που δημοσίευσε για την κατάσταση υγείας του πατέρα του. «Σήμερα […] The post Γιάννης Καλλιάνος – Ξέσπασε σε κλάματα ο μετεωρολόγος: «Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Με δάκρυα στα μάτια ο Γιάννης Καλλιάνος: «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν»

Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση βρίσκεται τις τελευταίες ώρες ο Γιάννης Καλλιάνος. Ο γνωστός μετεωρολόγος και To άρθρο Με δάκρυα στα μάτια ο Γιάννης Καλλιάνος: «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

"Ράκος" ο Γιάννης Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν - Προσευχηθείτε παρακαλώ

Ο Γιάννης Καλλιάνος κλαίγοντας σε ένα συγκλονιστικό βίντεο περιγράφει την περιπέτεια που ζει εκείνος και η οικογένειά του ξεσπώντας κατά δημόσιου νοσοκομείου

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ξέσπασε σε κλάματα ο Γιάννης Καλλιάνος - "Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν" (video)

"Οι γιατροί μου είπαν ότι υπογράφουμε όλοι ότι ο κ. Καλλιάνος είναι καλά", είπε συγκεκριμένα ξεσπώντας. Ο αδερφός μου τους παρακάλαγε να τον βάλουν σε ΜΑΦ

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Συγκλονίζει ο Γιάννης Καλλιάνος για το πρόβλημα υγείας του πατέρα του: «Αυτό που του έκαναν θα το πληρώσουν ακριβά»

«Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα κοπεί και η υπόλοιπη»

Διαβάστε το στο news.gr

Συντετριμμένος ο Γιάννης Καλλιάνος: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή, αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν

Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση εμφανίστηκε σε βίντεο στα social media ο βουλευτής της ΝΔ και γνωστός μετεωρολόγος, Γιάννης Καλλιάνος. Ο μετεωρολόγος Γιάννης Καλλιάνος στην ανάρτησή του αναφέρεται στην κατάσταση της υγείας του πατέρα του δακρυσμένος και γράφει χαρακτηριστικά: Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα κοπεί και […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr

Ξέσπασε σε κλάματα ο Καλλιάνος – «Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν»

Σε μία σοβαρή καταγγελία προχώρησε ο Γιάννης Καλλιάνος μέσω βίντεο που ανήρτησε στα social media. Σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση εμφανίστηκε σε βίντεο στα social media ο βουλευτής της ΝΔ και γνωστός μετεωρολόγος, Γιάννης Καλλιανός. Ο μετεωρολόγος Γιάννης Καλλιάνος στην ανάρτησή του αναφέρεται στην κατάσταση της υγείας του πατέρα του δακρυσμένος και γράφει χαρακτηριστικά: Σήμερα […] Το άρθρο Ξέσπασε σε κλάματα ο Καλλιάνος – «Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι