Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν έχω φορέσει ποτέ second hand ρούχα γιατί δε ξέρω τι ενέργεια κουβαλάνε»

09:09 - 24/04/2024

Στην εβδομάδα μόδας βρέθηκε η Βίκυ Χατζηβασιλείου το βράδυ της Τρίτης 23/4 προκειμένου να παρακολουθήσει μια To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν έχω φορέσει ποτέ second hand ρούχα γιατί δε ξέρω τι ενέργεια κουβαλάνε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν φοράω ρούχα από δεύτερο χέρι, δεν ξέρουμε τι ενέργεια είχε αυτός που το φορούσε

Θα ακουστεί λίγο περίεργο αλλά και οι αντίκες θέλουν προσοχή, πρόσθεσε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή

«Δεν φοράω ποτέ ρούχα από δεύτερο χέρι», είπε η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η παρουσιάστρια μίλησε για το λόγο που δεν φοράει ποτέ ρούχα από δεύτερο χέρι, ενώ τόνισε πως ποτέ δεν έχει αυτοπροταθεί στην τηλεόραση και ούτε θα το κάνει ποτέ. «Το πιο ακριβό μου ρούχο ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή – Δεν φοράω ποτέ ρούχα από δεύτερο χέρι

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η παρουσιάστρια μίλησε για το λόγο που δεν φοράει ποτέ ρούχα από δεύτερο χέρι, ενώ τόνισε πως ποτέ δεν έχει αυτοπροταθεί στην τηλεόραση και ούτε θα το κάνει ποτέ. «Το πιο ακριβό μου ρούχο είναι ένα Gucci, βραδινό φόρεμα, πολύ ωραίο. Δεν θα σας πω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν ψωνίζω second hand ρούχα»

«Έχουν την ενέργεια του προηγουμένου ανθρώπου»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν φοράω ποτέ ρούχα από δεύτερο χέρι»

«Δεν ξέρουμε τι ενέργεια είχε αυτός που το φορούσε»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»