Συναυλία Μπαρόκ με έργα για Σόλο Βιολί απο τον Νίκο Μαυρίδη στην Καθολική Εκκλησία Αγίου Ανδρέα

10:53 - 24/04/2024

Μαιζώνος 81, ΠάτραΤετάρτη, 01 Μάϊ 2024 20:30Μετά απο 9 χρόνια βρήκα το θάρρος να ξανακάνω μια σόλο συναυλία στον πολύ αγαπημένο μου Καθολικό Ναό της Πάτρας. Φορώντας το ίδιο μεσαιωνικό πουκάμισο, θα εχω τη χαρά να παρουσιάσω έργα που δεν έχω ξαναπαίξει.Θα είναι μια απαιτητική συναυλία όσο για μένα, τόσο και για το κοινό, μιας και το άκουσμα ενός και μόνο βιολιού μπορεί εύκολα να γίνει κουραστικό. Η πρόσκληση απευθύνεται σε ανθρώπους που είναι λάτρεις του συγκεκριμένου είδους.Η είσοδος είναι ελεύθερη, αλλά λόγω περιορισμένου αριθμού θέσεων θα γίνει μό...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας