Αθηναΐς Νέγκα: «Αισθάνομαι μονίμως ανεπιθύμητη, ότι κανείς δε θέλει να είναι μαζί μου εκείνη τη στιγμή»

11:09 - 24/04/2024

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Αθηναΐς Νέγκα στο Mega Καλημέρα και τη Νανά To άρθρο Αθηναΐς Νέγκα: «Αισθάνομαι μονίμως ανεπιθύμητη, ότι κανείς δε θέλει να είναι μαζί μου εκείνη τη στιγμή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αθηναΐς Νέγκα: «Αισθάνομαι μονίμως ανεπιθύμητη και ότι κανείς δεν θέλει να είναι μαζί μου»

«Με αποκαλούσαν μάγισσα», αποκάλυψε η Αθηναΐς Νέγκα μιλώντας για την καριέρα της στην τηλεόραση, για τα αρνητικά σχόλια που έχει λάβει αλλά και το βαρύ πένθος που βίωσε με την απώλεια του πατέρα της. Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε η Αθηναΐς Νέγκα αναφορικά με τη ζωή της στο χώρο της τηλεόρασης, πως διαχειρίστηκε ... Περισσότερα To άρθρο Αθηναΐς Νέγκα: «Αισθάνομαι μονίμως ανεπιθύμητη και ότι κανείς δεν θέλει να είναι μαζί μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»