Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

02:01 - 25/04/2024

Ένας νεαρός στην Καλαμάτα ένιωσε… Σαουδάραβας, βλέποντας τη μεσσηνιακή πρωτεύουσα να «πνίγεται» από την αφρικανική σκόνη. Ο 14χρονος, βλέποντας τον ουρανό να έχει βαφτεί πορτοκαλί και το σκηνικό να θυμίζει… έρημο, φόρεσε μια κελεμπία για να προστατευτεί από το φαινόμενο και βγήκε στους δρόμους, με τους περαστικούς να κοιτάζουν με… περιέργεια. Βίντεο: Ο νεαρός με [...] Το άρθρο Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές

Ταμίλα Κουλίεβα: «Έπαθα κατάθλιψη μετά τη γέννηση του παιδιού μου, με ζόρισε που άλλαξε ο ρυθμός μου»