Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Εβρου

19:54 - 08/03/2020

Δήλωση για τις δύσκολες ώρες που περνά η χώρα σχετικά με τις εξελίξεις στο μεταναστευτικό και την ένταση που επικρατεί στην συνοριογραμμή στον Εβρο έκανε ο Μίκης Θεοδωράκης.

Διαβάστε Περισσότερα στο kathimerini.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους του Έβρου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό...

Διαβάστε το στο Zougla

Θεοδωράκης : Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης.

Διαβάστε το στο in.gr

Μίκης Θεοδωράκης : Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης.

Διαβάστε το στο tovima

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Έβρου

Στο πλευρό των ελληνικών δυνάμεων στον Εβρο βρίσκεται ο Μίκης Θεοδωράκης...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Εβρου

Δήλωση για τις δύσκολες ώρες που περνά η χώρα σχετικά με τις εξελίξεις στο μεταναστευτικό και την ένταση που επικρατεί στην στον Εβρο έκανε ο Μίκης Θεοδωράκης. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας και στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Έβρου»… Read more » The post Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Εβρου appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του  στην αστυνομία, το στρατό και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης The post Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο. &#

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο

Τη στήριξή του στο στρατό, τα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο.

Διαβάστε το στο documentonews.gr

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών που υπερασπίζονται τα σύνορα

Μήνυμα του μουσικοσυνθέτη.

Διαβάστε το στο euro2day.gr

Παρέμβαση Μίκη Θεοδωράκη: «Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Εβρου»

Ο 94ετής μουσικοσυνθέτης έστειλε μήνυμα στήριξης στα σώματα ασφαλείας και στους ακρίτες που υπερασπίζονται τα σύνορα απέναντι στην ασύμμετρη απειλή The post Παρέμβαση Μίκη Θεοδωράκη: «Η σκέψη μου στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Εβρου» appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Μίκη Θεοδωράκη: Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου

Διαβάστε το μήνυμα του σπουδαίου μουσικοσυνθέτη για τα γεγονότα στον Έβρο. The post Μίκη Θεοδωράκη: Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου appeared first on EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Μήνυμα Μ. Θεοδωράκη: Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και γυναίκες στον Έβρο

Το δικό του μήνυμα με αφορμή τα τεκταινόμενα στον Έβρο αποστέλλει ο Μίκης Θεοδωράκης. Ο μεγάλος μουσικοσυνθέτης, μέσω του ιστοτόπου του και με ολιγόλογη δήλωση, απευθύνεται στα στελέχη του στρατού και της αστυνομίας που βρίσκονται στα σύνορα και επευφημεί τις προσπάθειες για τη φύλαξη και την περιφρούρησή τους. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη […]

Διαβάστε το στο mononews.gr

Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους που υπερασπίζονται τα σύνορα του Έβρου

Ο μεγάλος Έλληνας συνθέτης Μίκης Θεοδωράκης με ανακοίνωση του τάσσεται στο πλευρό των αστυνομικών και των στρατιωτών που δίνουν μάχη αυτή την στιγμή για να φυλάξουν τα σύνορα του Έβρου. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας και στους γενναίους άντρες και […] The post Μίκης Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στους γενναίους που υπερασπίζονται τα σύνορα του Έβρου appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Μίκης Θεοδωράκης: “Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου”

Μήνυμα σε όλους τους Έλληνες στέλνει ο Μίκης Θεοδωράκης με αφορμή τα τεκταινόμενα στον Έβρο, τη ραγδαία επιδείνωση των ελληνοτουρκικών σχέσεων και την προσπάθεια των στελεχών του στρατού και της αστυνομίας να περιφρουρήσουν τα σύνορα. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μ. Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας και στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Έβρου…», γράφει ο Έλληνας μουσικοσυνθέτης. Πηγή: […] Μ. Θεοδωράκης: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας στον Έβρο on BLUE SKY.

Διαβάστε το στο blueskytv.gr

Μίκης Θεοδωράκης: «Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου»

Το μήνυμα του εμβληματικού Έλληνα για όσα συμβαίνουν στα σύνορα The post Μίκης Θεοδωράκης: «Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου» appeared first on sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Μήνυμα Μίκη Θεοδωράκη: Η σκέψη μου στους γενναίους άνδρες και τις γυναίκες του Έβρου

Για τα στελέχη της αστυνομίας και του στρατού που σφραγίζουν τα σύνορα

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μίκης Θεοδωράκης για Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες,... The post Μίκης Θεοδωράκης για Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ kathimerini.gr

Το «lockdown» αύξησε κατά σχεδόν 60% το ομοσπονδιακό χρέος στις ΗΠΑ

Χ. Θεοχάρης: Λελογισμένο ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων τουρισμού

Υπέρ μηχανισμού αλληλεγγύης για το μεταναστευτικό στην ΕΕ η Επίτροπος Γιόχανσον

«Ιανός»: Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης Κεφαλονιά, Ιθάκη και Ζάκυνθος

Το Φεστιβάλ Αθηνών & Επιδαύρου επεκτείνει τη δραστηριότητά του στη χειμερινή σεζόν

Επικοινωνία Μέρκελ – Ερντογάν για Ανατολική Μεσόγειο