Κορονοϊός: Το «ευχαριστώ» του Αλέξη Παπαχελά στο ιατρικό προσωπικό

13:32 - 06/04/2020

«Και δεν θέλω να ξεχάσω, ούτε εγώ ούτε και εσείς, τους πραγματικούς ήρωες πίσω από τις μάσκες, που δίνουν τη μάχη για εμάς όλους. Το νοσηλευτικό προσωπικό, που τα δίνει όλα, κακοπληρωμένο, χωρίς τα απαραίτητα πολλές φορές»Ο Αλέξης Παπαχελάς μίλησε στην Καθημερινή για τη «μάχη» που έδωσε με τον κορονοϊό, από την οποία βγήκε νικητής. Ο γνωστός δημοσιογράφος ευχαρίστησε τους «πραγματικούς ήρωες, που βρίσκονται πίσω από τις μάσκες και δίνουν τη μάχη για όλους εμάς». «Και δεν θέλω να ξεχάσω, ούτε εγώ ούτε και εσείς, τους πραγματικούς ήρωες πίσω από τις μάσκες, που δίνουν τη μάχη για εμάς όλους. Το νοσηλευτικό προσωπικό, που τα δίνει όλα, κακοπληρωμένο, χωρίς τα απαραίτητα πολλές φορές. Τους ανθρώπο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρήτη: Το "ευχαριστώ" του ιερέα που νίκησε τον κορωνοϊό

Με ένα θερμό μήνυμα ο κληρικός, ευχαριστεί...

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Κορωνοϊός: Δωρεά της Εισαγγελίας σε ιατρικό προσωπικό

Μάσκες, γάντια και αντισηπτικά προσφέρονται από την Εισαγγελία Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης στην 4η Υγειονομική Περιφέρειας Μακεδονίας- Θράκης για να ενισχυθεί το... The post Κορωνοϊός: Δωρεά της Εισαγγελίας σε ιατρικό προσωπικό appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά