Αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: «Το πε και τό κανε... Δεν έχω τίποτα άλλο να σας πω...»

20:04 - 09/10/2019

«Το πε και τό κανε... Δεν έχω τίποτα άλλο να σας πω...» Η φωνή της αδελφής της Σοφίας Μαυρίκου δηλώνει τον θρήνο και την απελπισία μετά την τραγική κατάληξη. Η αδελφή της και ο 53χρονος ανιψιός της ανασύρθηκαν νεκροί από τη θάλασσα στην περιοχή του Νέου Μώλου της Δραπετσώνας. Στο ισόγειο διαμέρισμα όπου ζούσαν η Σοφία και ο Θεόδωρος Μαυρίκος, στη Δραπετσώνα τίποτα δεν μαρτυρούσε το απόγευμα σήμερα τη νέα τραγωδία. Τα παντζούρια ανοιχτά, η βεράντα περιποιημένη. Η 75χρονη Σοφία Μαυρίκου είχε ζήσει απανωτές τραγωδίες και είχε ζήσει για να κηδεύσει τα δύο από τα τρία της παιδιά και να κηδευτεί και εκείνη τελικά, μαζί με τον πρωτότοκό της. Η κατάρα της οικογένειας Μαυρίκου εκδηλώθηκε πριν από χρόνι

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: Το’ πε και το’ κανε…

«Το πε και τό κανε… Δεν έχω τίποτα άλλο να σας πω…» Η φωνή της αδελφής της Σοφίας Μαυρίκου δηλώνει τον θρήνο και την απελπισία μετά την τραγική κατάληξη. Η αδελφή της και ο 53χρονος ανιψιός της ανασύρθηκαν νεκροί από τη θάλασσα στην περιοχή του Νέου Μώλου της Δραπετσώνας. Στο ισόγειο διαμέρισμα όπου ζούσαν η Σοφία και […] The post Συγκλονίζει η αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: Το’ πε και το’ κανε… appeared first on Newsone.gr.

Διαβάστε το στο newsone.gr

Συγκλονίζει η αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: Το’ πε και το’ κανε…

«Το πε και τό κανε… Δεν έχω τίποτα άλλο να σας πω…» Η φωνή της αδελφής της Σοφίας Μαυρίκου δηλώνει τον θρήνο και την απελπισία μετά την τραγική κατάληξη. Η αδελφή της και ο 53χρονος ανιψιός της ανασύρθηκαν νεκροί από τη θάλασσα στην περιοχή του Νέου Μώλου της Δραπετσώνας. Στο ισόγειο διαμέρισμα όπου ζούσαν η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Συγκλονίζει η αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: Το’ πε και το’ κανε…

Η κατάρα της οικογένειας Μαυρίκου – Ο θάνατος της κόρης σε ηλικία 15 ετών, το φρικτό δυστύχημα με θύμα τον δημοσιογράφο- εκδότη Παναγιώτη Μαυρίκο και η «βουτιά» θανάτου της μητέρας με τον άλλο της γιο στο Νέο Μώλο Δραπετσώνας «Το πε και τό κανε… Δεν έχω τίποτα άλλο να σας πω…» Η φωνή της αδελφής ... The post Συγκλονίζει η αδελφή της Σοφίας Μαυρίκου: Το’ πε και το’ κανε… appeared first on AgrinioNews.

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις