Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εξομολογείται – «Αυτό με κατέστρεψε εμένα»

12:48 - 19/04/2020

Για τη μεγάλη ευκαιρία που έχασε να κάνει καριέρα στο Χόλιγουντ μίλησε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, σε συνέντευξη που έδωσε στην […] The post Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εξομολογείται – «Αυτό με κατέστρεψε εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πασίγνωστη Ελληνίδα ηθοποιός εξομολογείται! «Με κατέστρεψε που δεν ήξερα αγγλικά»

«Είχα χίλιες δυο προτάσεις για να μείνω στο Χόλιγουντ». Για τη μεγάλη ευκαιρία που έχασε να κάνει καριέρα στο Χόλιγουντ μίλησε πασίγνωστη Ελληνίδα ηθοποιός, σε ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Πασίγνωστη Ελληνίδα ηθοποιός εξομολογείται! «Με κατέστρεψε που δεν ήξερα αγγλικά» δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εξομολογείται: Αυτό με κατέστρεψε εμένα

Για τη μεγάλη ευκαιρία που έχασε να κάνει καριέρα στο Χόλιγουντ μίλησε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, σε συνέντευξη που έδωσε στην εφημερίδα Espresso. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, επίσης, και για τη συνεργασία της με όλα τα μεγάλα ονόματα του θεάτρου και του κινηματογράφου στην Ελλάδα, ενώ αναφέρθηκε και στην ταινία “Αχ αυτή η γυναίκα μου”. Αριστούχος της σχολής Δημήτρη Ροντήρη. Αρα πήρατε καλά εφόδια… Δεν υπήρχε δεύτερος σκηνοθέτης για εμένα. Πήρα και υποτροφία από τη σχολή. Εφυγα για την Αμερική. Εκεί μόλις με… μυρίστηκαν τα λαγωνικά μού έκαναν χίλιες δυο προτάσεις για να μείνω στο Χόλιγουντ. Αλλά, βλέπεις, δεν ήξερα την αμερικανική γλώσσα. Αυτό με κατέστρεψε εμένα. Ομως, με κέρδισε η πατρίδα μου κ

Διαβάστε το στο thestival.gr

Σοκάρει η Δέσποινα Στυλιανοπούλου: Αυτό με κατέστρεψε εμένα

Εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε στην Espresso η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία, μεταξύ άλλων, μίλησε για τη μεγάλη ευκαιρία που έχασε να κάνει καριέρα στο Χόλιγουντ, ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη συνεργασία της με όλα τα μεγάλα ονόματα του θεάτρου και του κινηματογράφου στην Ελλάδα.   Αριστούχος της σχολής Δημήτρη Ροντήρη. Αρα πήρατε καλά εφόδια… Δεν υπήρχε δεύτερος σκηνοθέτης για εμένα. Πήρα και υποτροφία από τη σχολή. Εφυγα για την Αμερική. Εκεί μόλις με… μυρίστηκαν τα λαγωνικά μου έκαναν χίλιες δυο προτάσεις για να μείνω στο Χόλιγουντ. Αλλά, βλέπεις, δεν ήξερα την αμερικανική γλώσσα. Αυτό με κατέστρεψε εμένα. Ομως, με κέρδισε η πατρίδα μου και χρωστάω μεγάλη ευγνωμοσύνη στ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»