«Δεν απέκτησα χρήματα στη “χρυσή” εποχή του κινηματογράφου, ζούσα για το χειροκρότημα»

14:06 - 20/04/2020

Στην εφημερίδα Espresso έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία απάντησε για το γεγονός ότι δεν απέκτησε παιδιά, ενώ τόνισε […] The post «Δεν απέκτησα χρήματα στη “χρυσή” εποχή του κινηματογράφου, ζούσα για το χειροκρότημα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δ. Στυλιανοπούλου: Δεν απέκτησα χρήματα στη "χρυσή" εποχή του κινηματογράφου, ζούσα για το χειροκρότημα

Στην εφημερίδα Espresso έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία απάντησε για το γεγονός ότι δεν απέκτησε παιδιά, ενώ τόνισε χαρακτηριστικά πως δεν έβγαλε πολλά χρήματα από τη χρυσή εποχή του ελληνικού κινηματογράφου. Θα έλεγε κανείς ότι θυσιάσατε την προσωπική σας ζωή για την τέχνη. Ας πούμε, δεν αποκτήσατε παιδιά… Είναι αλήθεια αυτό. Για 40 χρόνια δεν ήξερα τι θα πει καλοκαίρι, χειμώνας, διακοπές. Δούλευα στο θέατρο, στον κινηματογράφο και έκανα και ραδιόφωνο. Θα μπορούσα να είχα δει περισσότερο την προσωπική μου ζωή, όμως νομίζω ότι ήμουν γεννημένη θεατρίνα. Μου άρεσε τόσο πολύ να κάνω τον κόσμο να γελάει και να με χειροκροτεί που πήγαινα σπίτι μετά την παράσταση και ονειρευόμουν

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Δεν έβγαλα χρήματα στη “χρυσή” εποχή του ελληνικού κινηματογράφου, μόνο χειροκρότημα»

Στην εφημερίδα Espresso έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία μίλησε για το ότι δεν απέκτησε παιδιά, ενώ τόνισε χαρακτηριστικά πως δεν έβγαλε πολλά χρήματα από τη χρυσή εποχή του ελληνικού κινηματογράφου.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»