Παίκτης του «Power of Love»: «Το "MasterChef" έχει γίνει ριάλιτι ίντριγκας» - Τι λέει για σχέση Ηλία-Μαρίας; (βίντεο)

19:55 - 05/05/2020

Για την φαινομενική σχέση του Ηλία Κιαζόλι με την Μαρία Μπέη, στο «MasterChef 4», αλλά και το φετινό ριάλιτι μίλησε ο Βασίλης Χαλκιάς, που τον γνωρίσαμε μέσα από το Power of Love. «Με τον Ηλία γνωριζόμαστε από το σχολείο. Τον είδα μια μέρα μέσα στο παιχνίδι και μετά άρχισα να το παρακολουθώ. Μιλήσαμε στο Instagram μετά την αποχώρησή του και κανονίσαμε να κάνουμε ένα live και να μαγειρέψουμε παρέα. Ο Ηλίας είναι ένας πολύ καλός μάγειρας, από το σχολείο του άρεσε η μαγειρική. Απ’ όσο γνωρίζω δεν είχε σχέση με τη Μαρία Μπέη, τον ρώτησα και μου είπε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι φήμες, δεν νομίζω να ισχύει, διαφορετικά θα μου το έλεγε. Για μένα προσωπικά δεν είναι ριάλιτι μαγειρικής, έχει γίνει

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις