Απίθανη αποκάλυψη από τη Ρίκα Διαλυνά – «Ο πατέρας μου έμαθε ότι ήταν πεθαμένος και πήγε να δει τον τάφο του»

21:21 - 20/05/2020

Μια απίστευτη ιστορία που συνέβη με τον πατέρα της εξομολογήθηκε η Ρίκα Διαλυνά, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό “Λοιπόν” […] The post Απίθανη αποκάλυψη από τη Ρίκα Διαλυνά – «Ο πατέρας μου έμαθε ότι ήταν πεθαμένος και πήγε να δει τον τάφο του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει η Ρίκα Διαλυνά: Ο πατέρας μου έβγαλε ο ίδιος τον σταυρό με το όνομά του από τον τάφο του

Η Ρίκα Διαλυνά σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό “Λοιπόν” και τη Ρενέ Σαραντινού εξομολογήθηκε μια απίστευτη ιστορία που συνέβη με τον πατέρα της. The post Σοκάρει η Ρίκα Διαλυνά: Ο πατέρας μου έβγαλε ο ίδιος τον σταυρό με το όνομά του από τον τάφο του appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Ο πατέρας μου έμαθε ότι ήταν πεθαμένος και πήγε να δει τον τάφο του»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Διαλυνά Ο πατέρας μου έμαθε ότι ήταν πεθαμένος και πήγε να δει τον τάφο του

Μια πρωτοφανή ιστορία που συνέβη στον πατέρα της μοιράστηκε η Ρίκα Διαλυνά σε συνέντευξή της στο περιοδικό “Λοιπόν”. Δείτε ένα μέρος της συνέντευξης: Παρόλο που έχεις κάνει τόσα ταξίδια με αεροπλάνο, εξακολουθείς να φοβάσαι; Φοβάμαι πολύ τα αεροπλάνα, μάλιστα έχω πάντα μαζί μου μια εικονίτσα, την Παναγία, την οποία μου έχει κάνει δώρο ο μπαμπάς […]

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»