Ο Άγγελος Μπράτης “προδίδει” όσα έρχονται στο νέο GNTM

20:09 - 21/05/2020

Στην κάμερα της Φωλιάς των Κου Κου και την Τζώρτζια Γεωργίου μίλησε ο Άγγελος Μπράτης. Ο γνωστός σχεδιαστής και κριτής […] The post Ο Άγγελος Μπράτης “προδίδει” όσα έρχονται στο νέο GNTM appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Άγγελος Μπράτης "προδίδει" όσα έρχονται στο νέο GNTM (VIDEO)

Στην κάμερα της Φωλιάς των Κου Κου και την Τζώρτζια Γεωργίου μίλησε ο Άγγελος Μπράτης και μίλησε τόσο για την αλλαγή στην εξωτερική του εμφάνιση καθώς και τις μεγάλες αλλαγές που φέρνει ο επόμενος κύκλος του GNTM στο STAR. Πιο συγκεκριμένα, μεταξύ άλλων, ο Άγγελος Μπράτης πρόδωσε πως “ξεκίνησα το νέο λουκ πριν την καραντίνα και μετά μου άρεσε. Πέρασα και ωραία καραντίνα, που περπατούσα σε ολόκληρη την Αθήνα και δεν με αναγνώριζε κανείς”. “Φυσικά το έχω σκεφτεί το λουκ, δεν έχει συμβεί τυχαία και νομίζω πως χρειάζεται μια αλλαγή για το νέο κύκλο του GNTM. Λίφτινκ δεν θα έκανα, ξανθός δεν θα γινόμουν οπότε μερικές τρίχες στο  πρόσωπο είδες πως αλλάζουν τα πράγματα” σημείωσε χαρακτηριστ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»