Κούνεβα γα την επίθεση με βιτριόλι: Τώρα ξεκινάει ο Γολγοθάς της κοπέλας - Αυτό το υγρό σε καίει 20 μέρες

09:29 - 22/05/2020

«Αυτό το υγρό είναι ένα σπιτικό χημικό όπλο που καταστρέφει ζωές και σκοτώνει ανθρώπους», η πρώην ευρωβουλευτής. «Τώρα ξεκινάει ο Γολγοθάς της. Αυτό το υγρό σε καίει επί 20 μέρες…» είπε η Κωνσταντίνα Κούνεβα, που το 2008 επιστρέφοντας από τη δουλειά της είχε δεχτεί επίσης επίθεση με βιτριόλι, σχολιάζοντας την υπόθεση της Καλλιθέας με θύμα 34χρονη που νοσηλεύεται βαριά τραυματισμένη. Μιλώντας στον Alpha, η κ. Κούνεβα, συνδικαλίστρια στο χώρο των καθαριστριών και πρώην ευρωβουλευτής, στην οποία ξύπνησαν οι...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει