Η Έλενα Χριστοπούλου απάντησε ευθέως στην Βίκυ Καγιά “Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε στις κάμερες”

11:27 - 25/05/2020

Η Έλενα Χριστοπούλου κάθισε στο τραπέζι του Πρωινό στο ξεκίνημα της εβδομάδας και τα είπε όλα. Ιδιαίτερη σημασία έχει η […] The post Η Έλενα Χριστοπούλου απάντησε ευθέως στην Βίκυ Καγιά “Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε στις κάμερες” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Έλενα Χριστοπούλου για Βίκυ Καγιά: «Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε στις κάμερες» (βίντεο)

«Η Βίκυ ήταν άρρωστη εκείνη τη μέρα; Κάπως άκουσα την φωνή της, σαν γριπωμένη. Πολύ μεγάλη παρόρμηση αυτό που είδα».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Έλενα Χριστοπούλου για Βίκυ Καγιά: Κάποιες στιγμές να φιλτράρουμε καλύτερα αυτά που λέμε στις κάμερες

Καλεσμένη στο Πρωινό ήταν τη Δευτέρα η Έλενα Χριστοπούλου και μίλησε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έλενα Χριστοπούλου για Βίκυ Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε στις κάμερες" (VIDEO)

Η Έλενα Χριστοπούλου βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή "Πρωινό" και μεταξύ άλλων, απάντησε για τη δήλωση της Βίκυς Καγιά πως "όποιος φεύγει από το Star δεν ξαναγυρίζει". "Η δική μου αποχώρηση συνέβη με πολύ ωραίο και ειρηνικό κλίμα, εφόσον ενημέρωσα τον σταθμό, την εταιρεία παραγωγής, τους ανθρώπους που συνεργαζόμουν, τους πάντες, πριν καν υπογράψω με τον ΣΚΑΪ. Έφυγα με γλυκά συναισθήματα από το GNTM. Οι δικές μου συνθήκες ήταν πάρα πολύ καλές. Όταν φεύγεις από κάπου και ενημερώνεις και δεν σου λέει κάποιος “έλα να το συζητήσουμε”… Θεωρώ όταν σου έρχεται μια μεγάλη ευκαιρία, πρέπει να την πιάνεις από τα μαλλιά. Άλλο συνέβη με μένα, άλλο με την Ηλιάνα. Δεν θα βγάλω το παρασκήνιο στο προσκήνιο, είναι

Διαβάστε το στο thestival.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Ενοχλημένη με τις δηλώσεις της Καγιά- «Θα έπρεπε να φιλτράρουμε καλύτερα αυτά που λέμε στις κάμερες» (vid)

Η Έλενα Χριστοπούλου βρέθηκε σήμερα στο πλατό της πρωινής ψυχαγωγικής εκπομπή της Φαίης Σκορδά και αναφέρθηκε στην αποχώρησή της από το GNTM και το Star, αλλά και στις σχετικές δηλώσεις που έκανε η Βίκυ Καγιά.  The post Έλενα Χριστοπούλου: Ενοχλημένη με τις δηλώσεις της Καγιά- «Θα έπρεπε να φιλτράρουμε καλύτερα αυτά που λέμε στις κάμερες» (vid) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Η απάντηση στην Καγιά και το παρασκήνιο με την Ηλιάνα (video)

Αποκαλυπτική η Έλενα Χριστοπούλου

Διαβάστε το στο mononews.gr

Χριστοπούλου για Καγιά: Να φιλτράρουμε καλύτερα αυτά που λέμε στις κάμερες

Η Έλενα Χριστοπούλου καλεσμένη της εκπομπής Το πρωινό έκανε αποκαλύψεις για την αποχώρησή της από το GNTM και για την κόντρα της με τη Βίκυ Καγιά. Η δική μου αποχώρηση συνέβη με πολύ ωραίο και ειρηνικό κλίμα, εφόσον ενημέρωσα τον σταθμό, την εταιρεία παραγωγής, τους ανθρώπους που συνεργαζόμουν, τους πάντες, πριν καν υπογράψω με τον ΣΚΑΪ. Έφυγα με γλυκά συναισθήματα από το GNTM. Οι δικές μου συνθήκες ήταν πάρα πολύ καλές. Όταν φεύγεις από κάπου και ενημερώνεις και δεν σου λέει κάποιος έλα να το συζητήσουμε… Θεωρώ όταν σου έρχεται μια μεγάλη ευκαιρία, πρέπει να την πιάνεις από τα μαλλιά. Άλλο συνέβη με μένα, άλλο με την Ηλιάνα. Δεν θα βγάλω το παρασκήνιο στο προσκήνιο, είναι λάθος. Στην περίπτωση

Διαβάστε το στο spoilers

Έλενα Χριστοπούλου: Τι απάντησε στα σχόλια της Βίκυς Καγιά για την αποχώρησή της από το GNTM;

Δείτε τι δήλωσε η Έλενα Χριστοπούλου για τη Βίκυ Καγιά.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έλενα Χριστοπούλου: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε στις κάμερες" (video)

Aπάντησε ευθέως στην Βίκυ Καγιά

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»