Η απάντηση της Έλενας Χριστοπούλου στην Βίκυ Καγιά: Aν ήταν δικό μου κορίτσι θα της έλεγα...

14:26 - 25/05/2020

Καλεσμένη στο "Πρωινό"  ήταν σήμερα  η Έλενα Χριστοπουλού, η οποία απάντησε στις πρόσφατες  δηλώσεις που έχουν κάνει η Βίκυ  Καγιά  αλλά και ο Βαγγέλης Περρής, για εκείνη. "Η Βίκυ ήταν άρρωστη εκείνη τη μέρα; Κάπως άκουσα την φωνή της, σαν γριπωμένη. Πολύ μεγάλη παρόρμηση αυτό που είδα. Αυτό που άκουσα ήταν πολύ παρορμητικό, θα έπρεπε κάποιες στιγμές να φιλτράρουμε καλύτερα αυτά που λέμε στις κάμερες. Αυτό θα της έλεγα της Βίκυς αν ήταν δικό μου κορίτσι", τόνισε χαρακτηριστικά η Έλενα.   Δείτε όλα όσα...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το "καρφί" της Έλενας Χριστοπούλου για τη Βίκυ Καγιά - ΒΙΝΤΕΟ

Την πολυσυζητημένη δήλωση της Βίκυς Καγιά "Όποιος φεύγει από το Star δεν επιστρέφει" κλήθηκε να σχολιάσει η Έλενα Χριστοπούλου, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του ΑΝΤ1 "Το Πρωινό". "Πολύ μεγάλη παρόρμηση αυτό που είδα και αυτό που άκουσα. Ήταν πολύ παρορμητικό. Θα έπρεπε κάποιες στιγμές να σκεφτόμαστε και να φιλτράρουμε πολύ καλύτερα αυτό που λέμε στις κάμερες. Αυτό θα έλεγα στη Βίκυ αν ήμουν μαζί της και ήταν δικό μου κορίτσι. Νομίζω πως κάθε κανάλι πληρώνει Γραφείο Τύπου και Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων για να απαντούν για όλα αυτά. Έχω αυτή την αίσθηση. Εμένα μου άρεσε κάτι που είπε η Ελένη Μενεγάκη. “Εγώ […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει