Άση Μπήλιου: Η Σελήνη έχει περάσει ήδη στον Λέοντα, προσδίδοντας πιο ευχάριστες προδιαγραφές

16:29 - 27/05/2020

Τις αστρολογικές της προβλέψεις για μία ακόμη φορά έκανε η Άση Μπήλιου «Στη Φωλιά των Κου Κου». Σήμερα, Τετάρτη 27/05, η Σελήνη περνά στον Λέοντα, δίνοντας έναν πιο θετικό τόνο στην καθημερινότητά μας. «Η Σελήνη έχει περάσει ήδη στον Λέοντα, προσδίδοντας πιο ευχάριστες προδιαγραφές. Δίνει έμφαση σε ό,τι έχει να κάνει με τη δημιουργικότητα, τους φίλους και με ευχάριστες πλευρές της καθημερινότητάς μας. Σήμερα, επίσης, είναι η τελευταία ημέρα που ο Ερμής παραμένει στους Διδύμους», είπε χαρακτηριστικά η Άση Μπήλιου.   Δείτε όσα είπε...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει