Μαρία Μπακοδήμου – “Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη”

08:15 - 28/05/2020

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο “The 2night Show” βρέθηκε, το βράδυ της Τετάρτης, η Μαρία Μπακοδήμου. Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε, μεταξύ […] The post Μαρία Μπακοδήμου – “Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη»

«Δεν θα ήθελα να ξαναπαντρευτώ».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρία Μπακοδήμου : Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά ούτε και γαμοεπιτυχημένη

Η γνωστή παρουσιάστρια Μαρία Μπακοδήμου μίλησε μεταξύ άλλων και για την προσωπική της ζωή, προχωρώντας σε αποκαλύψεις

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2night Show» ήταν το βράδυ...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Μπακοδήμου – "Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη"

Για την προσωπική της ζωή μίλησε μεταξύ άλλων στον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο “The 2night Show”, η Μαρία Μπακοδήμου. Ειδικότερα, η Μαρία Μπακοδήμου σημείωσε χαρακτηριστικά πως “συμβαίνει κάτι πολύ ωραίο στη ζωή μου! Δεν συνδέεται πάντα με έναν άλλον άνθρωπο αυτό”. Ενώ προσπάθησε, όμως, διακριτικά να αποφύγει τις ερωτήσεις του παρουσιαστή του ΑΝΤ1, η Μαρία Μπακοδήμου συμπλήρωσε με χαμόγελο πως “όταν με ρωτούν για τις σχέσεις μου, νιώθω πάρα πολύ αμήχανα γιατί είναι το αδύνατο μου σημείο. Με τις σχέσεις δεν τα πάω καλά! Οι μεγαλύτερες μου σχέσεις, δηλαδή, κράτησαν τέσσερα χρόνια”. “Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη, γιατί ο γάμος θέλει και μια υποστήριξη και είναι δύσκολη δι

Διαβάστε το στο thestival.gr

Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική, αλλά δεν είμαι και γαμοπετυχημένη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαρία Μπακοδήμου βρέθηκε εχθές στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την προσωπική της ζωή και τις σχέσεις της, που, όπως είπε, δεν είναι το δυνατό της σημείο.  The post Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική, αλλά δεν είμαι και γαμοπετυχημένη (ΒΙΝΤΕΟ) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη…» [video]

Η Μαρία Μπακοδήμου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "The 2night show" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική της ζωή. The post Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη…» [video] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική, αλλά δεν είμαι και γαμοπετυχημένη» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν το βράδυ της Τετάρτης η Μαρία Μπακοδήμου η οποία μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή. “Οι σχέσεις είναι το αδύναμο σημείο μου” τόνισε η παρουσιάστρια ενώ αναφερόμενη στους δύο αποτυχημένους γάμους της είπε: “Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη”. «Όταν με ρωτούν για τις σχέσεις μου, νιώθω πάρα πολύ αμήχανα γιατί είναι το αδύνατο μου σημείο. Με τις σχέσεις δεν τα πάω καλά! Οι μεγαλύτερες μου σχέσεις, δηλαδή, κράτησαν τέσσερα χρόνια. Συνήθως, είναι ωραία στα πρώτα δύο χρόνια και μετά μου παίρνει άλλα δύο χρόνια να δω τι γίνεται και πού πηγαίνει όλο αυτό. Δεν μπορώ τη δέσμευση σαν άνθρωπος» είπε συγκεκριμένα, προσθέτοντας

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική, αλλά δεν είμαι και γαμοπετυχημένη!» (video)

Καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου «The 2night Show», ήταν η Μαρία Μπακοδήμου το βράδυ της Τετάρτης. Η παρουσιάστρια που φέτος συμμετέχει στην κριτική επιτροπή του J2US, εμφανίστηκε φανερά ανανεωμένη κάνοντας τον Γρηγόρη να αναρωτιέται αν είναι ξανά ερωτευμένη. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Μαρία Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη

Για την προσωπική της ζωή μίλησε μεταξύ άλλων στον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο “The 2night Show”, η Μαρία Μπακοδήμου. Ειδικότερα, η Μαρία Μπακοδήμου σημείωσε χαρακτηριστικά πως “συμβαίνει κάτι πολύ ωραίο στη ζωή μου! Δεν συνδέεται πάντα με έναν άλλον άνθρωπο αυτό”. Ενώ προσπάθησε, όμως, διακριτικά να αποφύγει τις

Διαβάστε το στο madata.gr

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη…»

Το βράδυ της Τετάρτης η Μαρία Μπακοδήμου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου «The 2night show» και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική της ζωή. Η γνωστή παρουσιάστρια μπορεί γενικότερα να κρατά χαμηλούς τόνους σε αυτό το κομμάτι και να αποφεύγει να μιλάει για τις σχέσεις της, ωστόσο αυτή τη φορά αποφάσισε να κάνει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Εξομολόγηση Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη

Η Μαρία Μπακοδήμου καλεσμένη της εκπομπής The 2night show μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή. Συμβαίνει κάτι πολύ ωραίο στη ζωή μου! Δεν συνδέεται πάντα με έναν άλλον άνθρωπο αυτό. Όταν με ρωτούν για τις σχέσεις μου, νιώθω πάρα πολύ αμήχανα γιατί είναι το αδύνατο μου σημείο. Με τις σχέσεις δεν τα πάω καλά! Οι μεγαλύτερες μου σχέσεις, δηλαδή, κράτησαν τέσσερα χρόνια. Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη, γιατί ο γάμος θέλει και μια υποστήριξη και είναι δύσκολη διαδικασία, είπε η παρουσιάστρια. > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Εξομολόγηση Μπακοδήμου: Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη

Διαβάστε το στο spoilers

Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη»

Καλεσμένη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Μαρία Μπακοδήμου, η οποία […] Το άρθρο Μαρία Μπακοδήμου: «Δεν είμαι γαμοφοβική αλλά δεν είμαι και γαμοεπιτυχημένη» εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»