ΣΟΚ>Δείτε τι χαρτιά ζητάει το κράτος για ανανέωση άδειας λειτουργίας φροντιστηρίου στο Γαλάτσι!

22:07 - 28/05/2020

Είμαστε το Πακιστάν των Βαλκανίων The post ΣΟΚ>Δείτε τι χαρτιά ζητάει το κράτος για ανανέωση άδειας λειτουργίας φροντιστηρίου στο Γαλάτσι! appeared first on Κουρδιστό Πορτοκάλι.

Διαβάστε Περισσότερα στο kourdistoportocali.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκ: Δείτε τι χαρτιά ζητάει το κράτος για ανανέωση άδειας λειτουργίας φροντιστηρίου στο Γαλάτσι!

Αντιγράφουμε από το προφίλ του Θάνου Τζήμερου, χωρίς σχόλια μια και το θέμα μιλάει από μόνο του> -Μου γράφει ένας απελπισμένος φιλόλογος: “Εδώ και μια εβδομάδα χάνω πολλές ώρες για να μαζέψω χαρτιά για ανανέωση της άδειας λειτουργίας του φροντιστηρίου που έχω στο Γαλάτσι. Δηλώνω ότι δεν είμαι κληρικός. Πληρώνω μεγαρόσημα. Δεν ξέρει το κράτος ότι […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Σοκ: Δείτε τι χαρτιά ζητάει το κράτος για ανανέωση άδειας λειτουργίας φροντιστηρίου στο Γαλάτσι!

Αντιγράφουμε από το προφίλ του Θάνου Τζήμερου, χωρίς σχόλια μια και το θέμα μιλάει από μόνο του> -Μου γράφει ένας απελπισμένος φιλόλογος: Εδώ και μια εβδομάδα χάνω πολλές ώρες για να μαζέψω χαρτιά για ανανέωση της άδειας λειτουργίας του φροντιστηρίου που έχω στο Γαλάτσι. Δηλώνω ότι δεν είμαι κληρικός. Πληρώνω μεγαρόσημα. Δεν ξέρει το κράτος ότι δεν είμαι κληρικός; Δηλώνω ότι δεν έχω χρεοκοπήσει. Δεν ξέρει το κράτος αν έχω χρεοκοπήσει; Δηλώνω, δηλώνω, δηλώνω… Απίστευτη γραφειοκρατία. Και ο εοππεπ άφαντος. Κανείς δεν σηκώνει το τηλεφωνο. Αυτές οι 3 σελίδες είναι δηλώσεις για ανανέωση άδειας. Όχι για ίδρυση! Έλεος. Αν έκανα μια υπεύθυνη δήλωση ότι ουδεμία μεταβολή υπήρξε στην επιχείρηση τα 2 α

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ kourdistoportocali.com

Στέφανος Κασσελάκης> Ένα lifestyle cartoon στη πιο κρίσιμη συγκυρία για τον δυτικό κόσμο

Benjamin Netanyahu> Αυτό που συμβαίνει στα αμερικανικά πανεπιστήμια θυμίζει αυτό που συνέβη στα γερμανικά πανεπιστήμια τη δεκαετία του 1930. Είναι ασυνείδητο

ATHENA IOOC 2024> Ο ετήσιος διεθνής διαγωνισμός ελαιολάδου ξεκινάει αύριο Πέμπτη στη Σπάρτη

Στέφανος Κασσελάκης, Le Samurai. Σε ένα κόσμο με 307 τρις χρέος, 4 από τους μεγαλύτερους διαχειριστές κεφαλαίων ελέγχουν 45 τρις. Γιατί τους είσαι εμπόδιο

Αρχίζει η πιλοτική εφαρμογή του συστήματος ανέπαφων πληρωμών με τραπεζική κάρτα στα λεωφορεία των γραμμών Express του ΔΑΑ

Η Μαρίνα Σάττι σε ρόλο vlogger> Περνάει ένα 24ωρο με τους fans της και το μοιράζεται στα social media